ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

قابلیت پخش زنده ویدیو به نرم افزار اینستاگرام اضافه شد

+

مدتی است که تیم توسعه‌دهنده اینستاگرام تمرکز ویژه خود را گذاشته‌اند تا هر چه می‌توانند از نرم افزار اسنپ چت تقلید کنند و ویژگی‌های این نرم‌افزار را به برنامه اینستاگرام اضافه کنند و خوشبختانه در این امر موفق بوده‌اند.

به‌تازگی باخبر شدیم که اینستاگرام دو قابلیت جدید از قبیل پخش زنده ویدیو در بخش استوری و قابلیت ارسال تصاویری که به صورت خودکار ناپدید می‌شوند به بخش دایرکت. البته قابلیت پخش ویدیوی زنده از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا هنوز این قابلیت در اسنپ چت اضافه نشده است و با وجود سیستم‌های قدرتمند پریسکوپ و لایو فیسبوک که دارای محبوبیت ویژه‌ای در میان کاربران هستند جای تعجب نیست که تیم توسعه دهنده اینستاگرام نیز این قابلیت را به نرم افزار خود اضافه کرده‌اند.

گفتنی است که این قابلیت در بخش استوری قرار گرفته است و همچون گذشته که می‌توانستید تصاویر موقت خود را ارسال کنید هم‌اکنون می‌توانید با انتخاب گزینه live در بخش استوری ویدیوی زنده خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و طبیعتاً لایک ها و کامنت هایی که دریافت می‌کنید نیز به صورت زنده دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که این ویدیوها در بخش explore نیز منتشر می‌شوند و می‌توانید ویدیو افرادی که در لیست دوستان شما نیستند را نیز تماشا کنید.

درنهایت نیز قابلیت ارسال عکس و فیلم موقت به قسمت دایرکت ها تنها برای افراد در لیست دوستان شما کارایی دارد و شما می‌توانید بر روی این ویدیوها و تصاویر نیز نوشته اضافه کنید و جالب است بدانید که اگر شخصی از تصاویر موقت شما اسکرین شات بگیرد یا ویدیو شما را چند بار پخش کند اینستگرام شما را مطلع خواهد کرد.

شما هم‌اکنون می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید اما باید بدانید که ویژگی ویدیوی زنده هم‌اکنون فعال نشده و به‌زودی به برنامه اضافه خواهد شد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.