ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

قابلیت “Photo Maps” از نرم افزار اینستاگرام حذف خواهد شد

+

همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام هرازگاهی به قابلیت‌های نرم‌افزار شبکه اجتماعی خود اضافه می‌کند و گاهی نیز این اتفاق نمی‌افتد و تصمیم به حذف قابلیت‌های آن می‌کند.

یکی از این قابلیت‌ها ویژگی Photo Maps است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا مکان ثبت تصاویر خود را مشخص کند، به نظر می‌رسد که اقدام به حذف نقشه از هفته گذشته اغاز شده است، در حال حاضر کاربر نمی‌تواند نقشه‌های موجود در دیگر پروفایل‌ها را نگاه کند؛ ولی کماکان نقشه‌های موجود در تصاویر خود را می‌تواند مشاهده کند، اما لازم به ذکر است که این دسترسی درنهایت برای خود کاربر نیز غیرفعال خواهد شد.

البته اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی تصاویر باقی خواهند ماند و صفحه تصاویری که در یک محل ثبت شده‌اند دست‌نخورده می‌مانند. هنوز تیم توسعه‌دهنده اعلام نکرده است که چرا این تصمیم را گرفته است و تنها به ذکر این نکته که این قابلیت کاربرد چندانی ندارد بسنده کرده است. در ادامه می‌توانید بیانیه اینستاگرام را مطالعه کنید.

instagram

این قابلیت چندان کاربردی نبود، ازاین‌رو ما تصمیم گرفتیم این ویژگی را حذف و بر قابلیت‌های دیگر تمرکز کنیم. البته تگ موقعیت مکانی در تصاویر کماکان باقی خواهند ماند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.