ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

امکان مخفی کردن نظرات توهین‌آمیز در اینستاگرام فراهم خواهد شد

+

یکی از مشکلات موجود در استفاده از تکنولوژی عدم وجود فرهنگ درست است، متأسفانه همیشه هستند کسانی که استفاده از امکانات جدید از جمله گجت ها و نرم افزارهای جدید را به کام بقیه تلخ می‌کنند، یکی از این امکانات شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام است که مدت‌ها درگیر این بی‌فرهنگی است.

در همین راستا تیم توسعه‌دهنده اینستاگرام تصمیم گرفته است که مانع آزار افرادی شود که به خوبی در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنند، ازاین‌رو قابلیتی را به نرم‌افزار خود اضافه کرده است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا نظرات توهین‌آمیز را مخفی کند. طبق گفته سخنگوی این شبکه اجتماعی این قابلیت از روز دوشنبه به نرم‌افزار اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که این قابلیت پیش از این تنها برای صاحبان پیج های تجاری و همچنین افراد مشهور در دسترس بود و حال طبق تصمیم تیم توسعه دهنده در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

آقای کوین سیستروم از مؤسسان این شبکه اجتماعی در این رابطه می‌گوید:

0911_kevin-systrom_416x416

برای توانمندسازی فردی، ما نیاز به اشاعه فرهنگی داریم که به هر شخص احساس امنیت بدهد و محیطی عاری از آزار و اذیت را فراهم کند. این ویژگی جدید تنها یک خواسته‌ی شخصی نیست، بلکه مسئولیتی است که بر عهده تیم اینستاگرام است. ازاین‌رو امروز ما قدم بعدی را برای تبدیل کردن اینستاگرام به یک مکان مناسب برای بیان ایده‌ها برداشته‌ایم.

در ادامه می‌توانید نحوه فعال کردن این قابلیت را مشاهده کنید.

english

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.