ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اینستاگرام به کاربران اجازه‌ی نظارت بر کامنت های حسابشان را خواهد داد

+

احتمالاً تعدادی از افراد از کامنت و نظراتی که دریافت می‌کنند راضی نباشند. برای نمونه ممکن است که بازیگر یا خواننده‌ای باشید و از توهین و بی‌احترامی‌هایی که داخل نظرات به شما می‌شود، ناراحت باشید. اما حال اینستاگرام می‌خواهد که به کاربران اجازه دهد که بر روی نظرات زیر پست‌هایشان، نظارت کنند.

طبق چنین ویژگی جدیدی، کاربر می‌تواند به‌طور کل نظرات زیر پست‌ها را پاک یا ویرایش کند. این شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک‌گذاری تصویر و ویدیو بیان کرده است که واژه‌های متفاوت برای افراد متفاوت، معانی مختلفی خواهد داشت و ما تصمیم گرفته‌ایم که ویرایش صفحه‌ی شخصی افراد را به خودشان بسپاریم.

اینستاگرام بیان کرده است که چنین قابلیتی را برای همه‌ی افراد در دسترس قرار خواهد داد اما در وهله‌ی اول تنها این قابلیت را در اختیار افراد مشهور و مهم و مشترکین دارای دنبال کنندگان بالا خواهد گذاشت. احتمالاً چنین ویژگی برای افراد نام‌برده در طول چند ماه آینده به‌طور آزمایشی، فعال خواهد شد و این افراد می‌توانند قبل از انتشار مطلب موردنظرشان نظرات را به‌طور کامل خاموش کنند. مسئول بخش روابط عمومی اینستاگرام خانم نیکی جکسون در این مورد بیان کرده است:

nicky_j_colaco

هدف اصلی ما تبدیل کردن اینستاگرام به مکانی دوستانه، جالب و مهمتر از همه مکانی امن برای بیان و ابراز عقاید باشد. ما به‌آرامی شروع به در اختیار گذاشتن قابلیت نظرات بر کامنت های حساب‌هایی هستیم که نظرات بسیاری دریافت می‌کنند. هر چه توسط چنین اقداماتی تجربه‌ی بیشتری کسب کنیم، مشتاقانه‌تر برای بهبود تجربه‌ی نظر گذاشتن در جامعه‌ی بزرگ‌تر ما، تلاش خواهیم کرد.

اینستاگرام با داشتن جامعه‌ای 500 میلیون نفری، همیشه در مورد توهین و آزار و اذیت‌ها به افراد مشهور و مهم در بخش کامنت پست‌ها، اطلاع داشته است و حال با در اختیار گذاشتن چنین قابلیتی به این افراد، دیگر مجبور نخواهد بود که خود به‌صورت جدی و مستقیم با چنین کامنت هایی برخورد کند.

نظر شما چیست؟ آیا توهین‌ها و بی احترامی‌های داخل نظرات شما را ناراحت کرده است؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.