ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تغییرات اندکی در تب Explore اپلیکیشن اینستاگرام رخ می دهد

+

گویا قرار است هر روز حداقل یک خبر جدید در رابطه با اینستاگرام منتشر کنیم. دو روز پیش خبری منتشر شد که کاربران ماهانه اینستاگرام به ۵۰۰ میلیون نفر رسید و دیروز هم خبر از امکان ترجمه متون در اینستاگرام به ۲۴ زبان مختلف را پوشش دادیم. اکنون با یک خبر دیگر از اینستاگرام با شما هستیم.گویا اینستاگرام به تکاپو افتاده است تا رشدی که چندان هم سرعت کمی نداشت را بالاتر ببرد و تعداد کاربران خود را در جدال با رقیبانی همچون واتس اپ افزایش دهد. پس از خبر دیروز که شاهد اضافه شدن امکان ترجمه متون در اینستاگرام بودیم امروز خبری منتشر شد که نشان می دهد به زودی باید شاهد تغییرات اندکی در تب Explore این اپلیکیشن باشیم.

در تب Explore اینستاگرام یعنی محلی که شما می توانید مطالب دیگر کاربران را به صورت تصادفی ببینید و به گشت و گذار بپردازید امکانی اضافه شده است که شما می توانید ویدیوهای مورد علاقه خود را راحت تر پیدا کنید. در واقع در این بخش که Picked for you نام دارد اینستاگرام با توجه به علاقه شما ویدیوهایی را به شما پیشنهاد می کند.

اینستاگرام در سایت خود در رابطه با این امکان جدید چنین می گوید:

افراد گوناگون با سلایق مختلف در اینستاگرام حضور دارند به عنوان مثال می توان به کمدین ها، نانواها، اسکیت سواران و … اشاره کرد. اکنون اینستاگرام پر شده است از ویدیو های فوق العاده که برای کاربران با علایق مختلف می تواند جالب توجه باشد.

instagram-explore-new

افزایش زمان ویدیو ها به ۶۰ ثانیه که اخیرا در اینستاگرام رخ داده است و همچنین این امکان جدید که با توجه علاقه شما ویدیو پیشنهاد می دهد نشان از تمرکز اینستاگرام بر روی بخش ویدیو دارد. در آماری که اعلام شده است علاقه کاربران نسبت به ویدیوها در مقایسه با عکس ها افزایش ۱۶۰ درصدی در ۶ ماه گذشته داشته است و معلوم است اینستاگرام به خوبی به این قضیه پی برده است. به نظر می رسد این به روز رسانی فعلا فقط برای کاربران آمریکایی در دسترس خواهد بود و به مرور برای دیگر کاربران نیز منتشر خواهد شد.

 

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.