ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

آی‌او‌اس 10 تقریباً بر روی نیمی از دستگاه‌های ممکن نصب شده است

+

تقریباً 50 درصد از آی‌فون‌ها، آی‌پدها و آی‌پادهایی که می‌توانند سیستم عامل آی‌او‌اس 10 را اجرا کنند، این سیستم عامل را دریافت و نصب کرده‌اند. بیش از دو هفته از عرضه آی‌او‌اس 10 که با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی همراه است، می‌گذرد و حال به توجه به آمار شرکت Mixpanel، این نسخه از سیستم عامل آی‌اواس بر روی 48.16 درصد از دستگاه‌های ممکن نصب شده است.

از آن‌جایی که دریافت به‌روزرسانی‌های سیستم عامل آی‌او‌اس نیازی به اجازه هیچ کمپانی شخص ثالث دیگری ندارد، از زمانی که کوپرتینویی‌های آی‌او‌اس 10 را منتشر کرده‌اند، تمام کاربرانی که دستگاه‌های آن‌ها قابلیت دریافت آی‌او‌اس 10 را دارد، می‌توانند این نسخه از سیستم عامل آی‌او‌اس را دریافت کنند. با توجه به ویژگی‌های آی‌اواس 10 به نظر می‌رسد که بسیاری از کاربران دستگاه‌های اپلی که می‌توانند این نسخه از سیستم عامل آی‌اواس را دریافت کنند، به زودی این کار را انجام خواهند داد و آمار منتشر شده از شرکت Mixpanel نیز تاییدی بر این موضوع است.

آی‌اواس ۱۰ با یک نسخه جدید از iMessage با انواع ویژگی‌های جدید و یک نسخه جدید از سیری که می‌تواند توسط برنامه‌های شخص ثالث توسعه یابد، ادغام بهتر با دستگاه‌های هوشمند خانه، یک مرکز کنترل بسیار بهبود یافته، برنامه‌ها اخبار و موسیقی بهتر و بسیاری ویژگی‌های جدید دیگر همراه است. همین موارد می‌تواند بسیاری از کاربران دستگاه‌های اپلی را به سمت آی‌اواس 10 بکشاند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.