ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

انفجار یک آیفون ۶ باعث سوختگی شدید یک مرد شد!

+

تابه‌حال گزارش‌های مختلفی از انفجار تلفن‌های همراه به دلایل مختلف منتشر شده است که بیشتر آن‌ها در مواقعی رخ داده‌اند که گوش در شارژ بوده است اما این بار این اتفاق کمی متفاوت است و انفجار بر اثر افتادن از دوچرخه رخ داده است.

آقای گرت کلیر یک دوچرخه‌سوار آماتور اهل سیدنی استرالیا است که بر اثر انفجار یک آیفون ۶ دچار سوختگی درجه سه شده است و به بیمارستان مراجعه کرده است. آقای کلیر در بعدازظهر روز یکشنبه در منلی دم از مناطق زیبای منطقه سواحل شمال سیدنی در حال دوچرخه‌سواری بوده است که ناگهان پای چپش از پدال جدا شده و به زمین خورده است، این سانحه تنها باعث چند خاش کوچک در بدن وی شده است اما پس از چند لحظه آیفون ۶ او که در جیب عقب قرار داشته شروع به سوختن و آب کردن لباس‌ها و پوست بدن او کرده است.

Gareth-Clear

با مصاحبه‌ای که با آقای کلیر بعد از این حادثه انجام شده است او در این باره می‌گوید:

iphone 6 exploded

یک لحظه دیدم که از جیب عقب من دود زیادی در حال خارج شدن است و بسیار سردرگم شدم و ناگهان یک درد فزاینده را احساس کردم که بسیار غیر قابل تحمل بود.

پس از اتمام سوختن شورت دوچرخه‌سواری و پوست او آیفون ۶ به‌طور کامل ذوب شده بود و به ران پای راست وی چسبیده بود، آقای کلیر پس از آن سعی کرده است که با دستان خود آیفون را از ران خود جدا کند که باعث سوختگی انگشتان وی نیز شده و پس از آن با ضربه‌های متوالی آیفون را از بدن خود جدا کرده است. در حال حاضر آقای کلیر در بیمارستانی در سیدنی مراحل درمان رو می‌گذراند.

دلیل اصلی این حادثه ضربه‌ای است که به باتری لیتیومی دستگاه وارد شده است و این اولین باری نیست که از انفجار و باتری تلفن‌های همراه بر اثر ضربه می شنویم. در حال حاضر آقای کلیر در تلاش است تا برای جلوگیری از رخ دادن چنین حادثه‌ای نسبت به خطر انفجار باتری‌های تلفن همراه آگاهی سازی کند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.