ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

قیمت آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس به بیرون درز کرد

+

تابه‌حال مشخصات زیادی از پرچم‌داران جدید اپل فاش شده است و بر اساس آنها طرفداران این گوشی‌های هوشمند باید منتظر تغییرات و بهبود های زیادی باشند. یکی از این بهبودها حذف نسخه‌ی ۱۶ گیگابایتی دستگاه و افزایش حافظه‌ی مدل پایه به ۳۲ گیگابایت است.

اپل از محصولات جدید خود در کنفرانس ۷ سپتامبر رونمایی خواهد کرد و بدون شک آی‌فون ۷ و ۷ پلاس در مرکز توجهات این رویداد بزرگ خواهند بود. اپل همچنین دعوت نامه‌های این رویداد را نیز ارسال کرده است و کاملاً برای پرده‌برداری از محصولات جدید و آغاز فصل دیگری در کمپانی آماده است.

همه می‌دانیم که مهم‌ترین مسئله که خریداران روی آن تمرکز خواهند کرد، قیمت دستگاه خواهد و معمولاً بهبود و قابلیت‌های جدید روی قیمت دستگاه تأثیر خواهند گذاشت و کاربر را مجبور به هزینه‌ی بیشتر خواهد کرد. حال قیمت‌هایی از نسخه‌های مختلف آی‌فون از چین منتشرشده است که با توجه به آنها می‌توانیم بیشتر در مورد قیمت دستگاه قضاوت کنیم:

Iphoneprice

قیمتی که به دلار در کنار قیمت دستگاه در کشور چین بیان‌شده است قیمت جهانی نمی‌باشد و احتمالاً اپل، آی‌فون‌هایش را با چنین قیمت‌هایی را در ایالات‌متحده عرضه نخواهد کرد و این بستگی به وضع بازار و خود اپل خواهد داشت. نسخه‌ی ۱۶ گیگابایتی آی‌فون ۶ اس در چین ۵۲۸۸¥ قیمت داشت که با توجه به این قیمت‌ها نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی آیفون ۷ نیز همین قیمت را خواهد داشت.

نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی، ۶۰۸۸¥ قیمت دارد که دقیقاً هزینه‌ای است که خریداران از آی‌فون ۱۲۸ گیگابایتی انتظار دارند. اگر این قیمت‌ها درست باشند، نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی آی فون ۷ و ۷ پلاس قیمت بسیار بیشتری به خاطر دو برابر شدن حافظه، نسبت به نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی خواهند داشت.

آیا این قیمت‌ها به معنی این است که ارزان‌ترین مدل آی‌فون‌ها با دو برابر شدن حافظه‌ی دستگاه همان قیمت نسخه‌ی ۱۶ گیگابایتی را خواهد داشت؟ به‌طورقطع خیر. هیچ تضمینی وجود ندارد که دستگاه در چین با این قیمت‌ها عرضه شود ولی این بدین معنی نیست که احتمال این اتفاق نیز وجود ندارد.

نظر شما در مورد قیمت‌های منتشرشده چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
1

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.