ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: برخی کاربران آیفون 7 از وجود صدای عجیب در دستگاه خود خبر می‌دهند

+

خرید سری اول محصولات شرکت‌ها کمی ریسک‌پذیر شده است و عاقلانه‌ترین کار این است تا برای خرید دستگاه موردنظر صبر کرد تا مشکلات آن برطرف شود و سپس برای دریافت آن اقدام کرد، به نظر می رسد این مشکل گریبان گیر آیفون‌های جدید اپل نیز شده است.

به‌تازگی خریداران اولین سری از آیفون‌های شرکت اپل در پی گزارش‌هایی اعلام کرده‌اند که صدای عجیبی را در هنگام کار با دستگاه خود می‌شوند که شبیه به صدای هیس است، البته این موضوع همیشگی نیست و تنها زمانی به گوش می‌رسد که کاربر در حال بازی و یا کارهای سنگین که نیاز به پردازش زیاد دارند است، از همین رو این صدا برای آن‌ها آزار دهنده است.

هنوز مشخص نیست که این صدا از کجا و به چه دلیل تولید می‌شود، اما برخی آن را به دلیل وجود سیم‌پیچ و اثرات الکترومغناطیسی ایجاد می‌شود که نمی‌توان به‌طورقطع گفت که این نظر درست است، البته لازم به ذکر است که این مشکل برای تمامی آیفون‌ها وجود ندارد و تنها برخی به این مشکل اشاره کرده‌اند، پس می‌توان نتیجه گرفت که بروز چنین مشکلی مربوط به خط تولید آن است. برای درک بهتر این صدا ویدیوی زیر را تماشا کنید.

البته هنوز اپل وجود چنین مشکلی را به‌صورت رسمی تأیید نکرده است و باید دید که این شرکت چه تدبیری برای حل این مشکل آزار دهنده می‌اندیشد. اما اگر بخواهد روندی همچون سامسونگ را پیش بگیرد و گوشی‌های معیوب را جایگزین کند با مشکل بزرگی روبه‌رو خواهد شد. نظر شما در رابطه با این مشکل چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.