ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

شایعه: باتری ۱۹۶۰ میلی‌آمپر ساعتی برای iPhone 7

+

یک روز دیگر و یک شایعه دیگر مربوط به آیفون ۷ یا یک موضوع لو رفته. این حالا برای ما و شما به یک عادت تبدیل شده است. به نظر می‌رسد تا سپتامبر و رویداد اپل برای رونمایی از این گوشی و راحت شدن خیال همگان، آش همین آش است و کاسه همین کاسه. با ویاتک همراه باشید.

این بار ظاهراً یک منبع قابل‌اعتماد فکر می‌کند آیفون ۷ با باتری ۱۹۶۰ میلی‌آمپری همراه خواهد بود. این می‌تواند برای طرفداران گوشی‌های با طول عمر باتری بیشتر خبر خوبی باشد. مخصوصاً اگر بدانید باتری آیفون ۶ اس تنها ۱۷۱۵ میلی‌آمپر ساعت قدرت داشت.

Onleaks iPhone 7

اگر این ادعا درست باشد ما شاهد رشدی ۱۴ درصدی در طول عمر باتری گوشی جدید خواهیم بود. باید به یاد داشته باشیم که OnLeaks پخش‌کننده این شایعه می‌گوید منبعی که پشت این اطلاعات است ۱۰۰ درصد دقیق نبوده و از کلمه تقریباً استفاده می‌کند. پس واضح است که ممکن است این شایعه به حقیقت نپیوندد.

بیایید امیدوار باشیم این شایعه محقق شود چون باتری از نادیده گرفته‌شده‌ترین قسمت‌های گوشی آیفون ۶ اس توسط اپل بود. قطعاً ۱۴ درصد ظرفیت بیشتر به معنی ۱۴ درصد طول عمر بیشتر برای مصرف کاربران نیست اما همچنان این افزایش ظرفیت خوب است. همچنین اگر اپل وارد چنین جریانی شده باشد حتماً باتری آیفون ۷ پلاس هم از باتری آیفون ۶ اس پلاس بهتر خواهد نشد. اما هنوز معلوم نیست این بهبود به چه میزان باشد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.