ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تصاویری از نسخه مشکی‌رنگ آیفون ۷ پلاس به بیرون درز کرد

+

به نظر می‌رسد که شایعات و خبرهای غیر معتبر پیرامون پرچمداران بعدی اپل پایانی ندارند و هر روز باید منتظر انتشار شایعات و تصاویر بیشتری در این رابطه باشیم. با وجود اینکه شایعاتی که تا به امروز پیرامون آیفون ۷ منتشر شده‌اند هر کدام به مشخصاتی از این دستگاه اشاره کرده‌اند، اما هنوز نمی‌توان به طور قطع به هیچ یک از آن‌ها اطمینان کرد.

در حالی‌که تاکنون تصاویر و رندرهای بسیاری از آیفون ۷ منتشر شده است و در برخی موارد اختلاف‌های مهمی در بین تصاویر منتشر شده وجود داشته است، اما به نظر می‌رسد که تا روز معرفی رسمی پرچمداران بعدی اپل این روند ادامه دارد.

حال یک منبع چینی تصاویر جدیدی از نسخه مشکی‌رنگ آیفون ۷ را منتشر کرده است. با این‌که تاکنون شایعات بسیاری منتشر شده‌اند که به برخی از مشخصات و ویژگی‌های آیفون ۷ اشاره کرده‌اند، اما مواردی که با توجه به تصاویر جدید منتشر شده می‌توان به آن‌ها اشاره کرد وجود نسخه مشکی‌رنگ آیفون ۷ و نبود جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون (البته بهره نبردن آیفون ۷ از جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون پیش از این نیز در خبرها و شایعات بسیاری مورد تاکید واقع شده بود) در این دستگاه است.

در ادامه این تصاویر جدید را که یک نسخه مشکی‌رنگ از آیفون ۷ با دوربین دوگانه را نشان می‌دهند و گفته می‌شود که احتمالاً آیفون ۷ پلاس را نمایش می‌دهند، مشاهده می‌کنیم.

iPhone 7 Plus (2)

iPhone 7 Plus (3)

iPhone 7 Plus (4)


حجم خبرها و شایعات منتشر شده پیرامون آیفون ۷ بسیار زیاد است و ممکن است که این مورد چندان به مذاق کاربران خوش نیاید. نظر شما چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.