ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: آیفون 7 از تست سقوط از هلی‌کوپتر جان سالم به در می‌برد

+

برای یک تست خشن دیگر بر روی آیفون 7 آماده‌اید؟ البته اگر شما جزو کسانی هستید که دیدن آسیب‌های واردشده به آیفون 7 قلبتان را به درد می‌آورد تماشای ویدیوی سقوط این گوشی از یک هلی‌کوپتر را به شما توصیه نمی‌کنیم. در ادامه با ویاتک همراه باشید.

نتیجه این آزمایش شما را شگفت‌زده خواهد کرد. درحالی‌که تنها صفحه‌نمایش گوشی آیفون 7 دچار شکستگی شده هیچ خللی در کارکرد آن پیش نیامده است و گوشی همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. گوشی حتی به روند ضبط ویدیو ادامه می‌دهد و این موضوع شاهدان این آزمایش را واقعاً هیجان‌زده می‌کند. حاصل این فیلم‌برداری ویدیویی است که ممکن است خدای‌نکرده در اثر سقوط از ارتفاع به چشم‌های خود ببینید.

header

بنابراین در کنار عناوین ضدآب و ضد گردوغبار می‌توان گوشی پرچم‌دار اپل را ضد ارتفاع نیز نامید. البته باید این نکته را نیز در نظر گرفت که این گوشی بر روی یک زمین چمن فرود می‌آید که به مراتب نرم‌تر از زمین‌های خاکی و آسفالتی است.

صاحب حساب کاربری Callux در یوتیوب گوشی آیفون 7 خود را از یک هلی‌کوپتر پرتاب کرده است بنابراین دیگر لازم نیست شما هم چنین کاری را تکرار کنید. در عوض می‌توانید با توجه به این اقدام شجاعانه او حاصل کار را مشاهده کنید. اینجا برای شما یک ویدیوی آزاردهنده داریم که حتماً از تماشای آن لذت خواهید برد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.