ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

آی‌فون 8 به بهترین گوشی اپل از نظر میزان فروش تبدیل خواهد شد

+

سال 2017 مصادف است با دهمین سالگرد تولید آی‌فون و این درست همان سالی است که میزان فروش گوشی‌های اپل به لطف آی‌فون 8 و ویژگی‌های آن به بیشترین میزان خود در طول این 10 سال خواهد رسید. طبق گفته‌های مینگ چی کو، تحلیل‌گر موسسه KGI، تامین‌ کنندگان آی‌فون برای تولید 100 الی 150 میلیون دستگاه آی‌فون در نیمه دوم سال مالی 2017 آماده می‌شوند. همان‌طوری که در گزارش‌های اخیر نیز گفته شد، سال آینده میلادی باید انتظار معرفی آی‌فون 8 در سه نسخه متفاوت باشیم، دو نسخه از این گوشی، ادامه دهنده راه آی‌فون 7 و آی‌فون پلاس خواهند بود و در اندازه‌های 4.7 اینچی و 5.5 اینچی تولید می‌شوند، اما نسخه سوم آی‌فون 8 کمی خاص‌تر از سایرین بوده و دارای نمایش‌گر 5.2 اینچی OLED با لبه‌های خمیده خواهد بود.

همان‌طوری که امروز صبح نیز در ویاتک خواندید، اپل در حال حاضر بر روی 10 نسخه پروتوتایپ آی‌فون 8 کار می‌کند تا تصمیم بگیرد که بالاخره کدام مدل را عرضه کند. اگر اپل بتواند که بیش از 120 میلیون دستگاه آی‌فون 8 را به فروش برساند، این گوشی به بهترین گوشی تاریخ شرکت اپل از نظر میزان فروش تبدیل خواهد شد و آی‌فون 6 را به راحتی پشت سر می‌گذارد.

مینگ چی کو به این نکته نیز اشاره کرده که انتظار فروش بالای آی‌فون 8 از این جهت است که این گوشی ویژگی‌های خاصی را به همراه دارد، همان ویژگی‌هایی که طرفداران اپل می‌خواهند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به نمایش‌گر خمیده OLED و فناوری شارژ سریع اپل اشاره کرد. این تحلیل‌گر می‌گوید که تنها نسخه 4.7 اینچی آی‌فون 8 از فناوری شارژ بی‌سیم اپل بهره می‌برد، البته در حال حاضر نسخه‌های آزمایشی این گوشی این چنین هستند و ممکن است که در آینده این تصمیم تغییر کند. اگر شایعاتی که به تازگی منتظر شده‌اند درست باشند، فناوری شارژ بی‌سیم اپل کاملاً متفاوت بوده و مشابه هیچ یک از فناوری‌های موجود نخواهد بود و به آی‌فون 8 اجازه می‌هد تا از فاصله چند متری شارژر نیز به صورت کاملاً بی‌سیم شارژ شود و به هیچ چیزی متصل نباشد! البته صحت این موضوع در آینده مشخص خواهد شد.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.