ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

کنفرانس ملی کامپیوتر ایران برگزار می‌شود

+

بیست و دومین کنفرانس ملی کامپیوتر ایران ۲۱ اسفندماه امسال به مدت ۳ روز در دانشگاه شریف برگزار می‌شود. به گزارش ویاتک، به نقل از خبرگزاری مهر، در راستای رشد و توسعه دانش و فناوری در حوزه علوم و مهندسی کامپیوتر و همچنین ترویج و ارائه مباحث لبه دانش در زمینه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیست و دومین کنفرانس ملی سالانه کامپیوتر، ۲۱ تا ۲۳ اسفند ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف با مشارکت انجمن‌کامپیوتر ایران، مرکز راه‌کارهای اطلاعاتی هوشمند دانشگاه صنعتی شریف و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته این دانشگاه برگزار خواهد شد.

این رویداد علمی در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات در کشور، محل هم‌اندیشی متخصصان این حوزه در کشور خواهد بود و بر مباحث جدید فناوری از جمله داده‌های حجیم (بیگ دیتا)، رایانش ابری، شبکه‌های اجتماعی و یادگیری ماشین و همچنین مباحث مهم در حوزه مهندسی نرم‌افزار و سیستم‌ها و شبکه‌های توزیعی و مباحث روز فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید دارد.

جذب مقالات با کیفیت و برگزاری سخنرانان کلیدی شناخته شده بین‌المللی در این حوزه از جمله اهداف این نمایشگاه است. همچنین نمایشگاه تخصصی صنعت کامپیوتر با تاکید بر محصولات دانش‌بنیان، مسابقات برنامه‌نویسی، سخنرانی‌های ویژه و کارگاه‌های آموزشی تخصصی در کنار این رویداد، برگزار خواهد شد.

دانشگاه شریف، مهلت ارسال مقالات به کنفرانس را ۳۰ آذر، مهلت ارسال پیشنهاد برگزاری کارگاه را ۱۰ دی، مهلت ثبت نام و ارسال نسخه نهایی مقالات را ۳۰ بهمن و مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌ها را ۱۰ اسفندماه اعلام کرده است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.