ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

جگوار با خودروی C-Pace به جنگ ب‌ام‌و X4 می‌رود

+

شرکت بریتانیایی جگوار سال گذشته و با تولید خودروی F-Pace رسماً به دنیای بلند قامت‌ها وارد شد و با وجود بی‌تجربه بودن در تولید خودروهای کراس اوور جمع و جور توانست خیلی خوب ظاهر شود و خودروهای بسیاری را به چالش بکشد. این خودرو طراحی خاصی دارد و در اولین نگاه، تایرهای بسیار بزرگ آن توجه شما را به خود جلب می‌کنند. استقبال مشتریان از این خودرو فراتر از انتظار شرکت جگوار بوده است و جالب است بدانید که هنوز هم در برخی بازارها عرضه این خودرو آغاز نشده است. با توجه به شروع قدرت‌مندانه F-Pace، گویا جگوار تصمیم گرفته که دامنه تولید محصولات کراس‌اوور خود را گسترش دهد. جگوار تصمیم گرفته که F-Pace را کمی کوچک‌تر کند، اسپرت‌تر کند و آن را با نام C-Pace معرفی کند.

به تازگی تصاویری از این خودرو منتشر شده که نشان می‌دهند جگوار با تولید C-Pace قصد دارد که با ب‌ام‌و X4، رنج روور اووک و مرسدس بنز GLC کوپه رقابت کند. همان‌طوری که گفته شد، این خودرو از F-Pace کوچک‌تر است و طراحی آن اندکی تغییر دارد و از خطوط منحنی بیشتری در آن استفاده شده است همچنین در شیشه عقب خودرو نیز تغییراتی دیده می‌شود و گویا شیشه با زاویه کم‌تری قرار گرفته و بزرگ‌تر است. در بخش جلویی خودرو نیز بسیاری از المان‌های طراحی جگوار را می‌توان دید. به عنوان مثال: جلوپنجره بزرگ نقره‌ای، چراغ‌های جلو افقی و نازک و کاپوت پف کرده از ویژگی‌های بارز این خودرو هستند.

Jaguar-C-Pacea

پیش‌تر نیز تایید شده بود که F-Pace آخرین خودروی SUV جگوار نخواهد بود و این شرکت بریتانیایی همچنان به تولید این محصولات ادامه خواهد داد. حالا به نظر می‌رسد که با انتشار این رندرها، گفته شرکت جگوار به واقعیت تبدیل شده و ما به زودی شاهد معرفی C-Pace خواهیم بود. به نظر می‌رسد که رقابت این خودرو با سایرین بسیار جالب باشد.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.