ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: توسعه “فن زیر بغل” برای رهایی از بوی عرق توسط ژاپنی‌ها

+

یکی معضلات بزرگ تمامی افراد عرق کردن در هنگام کار کردن است که راه حل‌های بسیاری ازجمله دئودورانت های مختلف از سوی شرکت‌ها برای جلوگیری و کاهش دادن آن ارائه شده است، اما جالب است بدانید که یکی شرکت ژاپنی یک راه‌حل جالب‌تر ارائه داده است که در نوع خود بسیار قابل‌توجه است.

armpit-fan2

این شرکت ژاپنی که Thanko نام دارد به‌تازگی گجت جدیدی را توسعه داده است که همچون پنکه‌ای کوچک زیر بغل افراد را خنک می‌کند و این موضوع مانع عرق کردن افراد می‌شود، این دستگاه یک فن کوچک دارد که انرژی خود را از سه باتری تأمین می‌کند و این باتری‌ها می‌توانند با توجه به‌سرعت فن 5 الی 9 ساعت انرژی فن را تأمین کنند و برای افزایش این زمان می‌توان آن را به رایانه متصل کرد. از نکات جالب این دستگاه این است که با توجه به میزان گرما و فعالیت می‌توان سرعت فن آن را کاهش یا افزایش داد.

armpit-fan-600x354

از دیگر مشخصات این دستگاه می‌توان به‌اندازه 60x65x15 میلی‌متری و وزن 30 گرمی آن اشاره کرد، ازاین‌رو به‌هیچ‌عنوان وجود آن را نمی‌توان در آستین خود احساس کرد، و همچنین گفتنی است که فن‌های این گجت صدایی از خود تولید نمی‌کنند و شما می‌توانید آن را در یقه خود نیز متصل کنید و صورت و گردن خود را خنک سازید. درنهایت این دستگاه جالب و کوچک باقیمت 24 دلار در دسترس خریداران قرار گرفته است.

در ادامه می توانید ویدیو معرفی این دستگاه را مشاهده کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.