ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

جو بلفیوری به مایکروسافت بازگشت!

+

جو بلفیوری یکی از افراد مورد توجه در مجموعه مایکروسافت است که در بخش ویندوزفون به ریاست مشغول بود تا اینکه سال گذشته از مجموعه 9 ماه مرخصی گرفت تا به یک سفر خانوادگی برود.

آقای بلفیوری طبق برنامه زمانی که انجام داده بود قرار بود آخر تابستان به مجموعه برگردد و سکان را بر دست بگیرد، تعداد بسیاری از کاربران ویندوزفون که هم‌اکنون به ویندوز موبایل کوچ کرده‌اند بی صبرانه منتظر بودند تا بازگشت این مرد خوش‌خنده را ببینند تا شاید این شخص بتواند سرعت رشد این پلتفرم را بیشتر از پیش کند، هم‌اکنون کاربران بخش تلفن همراه مایکروسافت رد استون 1 سیستم‌عامل ویندوز 10 موبایل را دریافت کرده‌اند و بی‌صبرانه منتظر این هستند تا رشد آن را ببینند.

screenshot-116

حال در خبری که از اکانت توییتر آقای ماتهیس هوکسترا مدیر برنامه‌ی ارشد پلتفرم توسعه‌دهنده سازمانی ویندوز در مایکروسافت منتشر شده است به نظر می‌رسد آقای جو بلفیوری زودتر از انتظار به مجموعه برگشته است. آقای هوکسترا در پیام خود با خوشحالی گفته است:

v5rdpsvj_400x400

 

هی، جو بلفیوری برگشته. دقیقاً از جلوی دفتر کار من عبور کرد.

البته هنوز آقای بلفیوری به صورت رسمی بازگشت خود را اعلام نکرده است، بااین‌حال باید صبر کرد و دید چه زمانی آقای جو به مجموعه بر خواهد گشت.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.