ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

ال‌جی اکنون وب‌سایت امنیتی مربوط به محصولات خود را دارد

+

امنیت این روزها به یک مسئله بسیار بزرگ تبدیل شده است، از نگرانی‌های حریم خصوصی که به داده‌های شخصی مربوط می‌شوند گرفته تا امنیت تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های همراه، همگی از مسائل امنیتی این روزها هستند. اکثر تولید کنندگان این دستگاه‌ها سرمایه گذاری خاصی بر روی این موضوع نمی‌کنند.

گوگل، به عنوان یک شرکت پیشرو به صورت ماهیانه به‌روز‌رسانی‌های امنیتی را برای کاربرانش منتشر می‌کند و دیگر شرکت‌ها نیز سعی می‌کنند که از این روش پیروی کنند و به‌روز‌رسانی‌های امنیتی را برای کاربران منتشر کنند. یکی از این شرکت‌ها ال‌جی است که اخیراً عملکرد مناسبی در زمینه امنیت داشته و به این حوزه مهم توجه بیشتری نشان می‌دهد و ماه گذشته با راه اندازی اولین بولتین امنیتی خود زمینه را برای انتشار به‌روز‌رسانی‌های ماهیانه فراهم آورد. این حرکت ال‌جی مشابه کاری است که گوگل انجام می‌دهد با این تفاوت که گوگل سعی می‌کند با هر به‌روزرسانی، باگ‌ها و مشکلات سیستم عامل را برطرف کند اما ال‌جی تنها بر روی محصولات خود تمرکز دارد. ال‌جی برای آن که مسئله امنیت را یک گام دیگر به جلو ببرد، یک وب‌سایت امنیتی را راه اندازی کرده تا بتواند تلاش‌های خود در زمینه امنیت را دو چندان کند. ال‌جی امروز در یک پست خبری رسماً این وب‌سایت امنیتی را معرفی کرد. ال‌جی برای اشاره به این وب‌سایت از عبارت “اولین نقطه تماس” استفاده کرده است و گفته که این وب‌سایت تنها مخصوص تلفن‌های هوشمند ال‌جی و دیگر محصولات موبایلی این شرکت خواهد بود. این بدان معناست که اگر کاربران مشکلی در خصوص مسئله امنیت گوشی خود داشته باشند می‌توانند به این وب‌سایت مراجعه کنند و اطلاعات مهمی را در خصوص مشکل به وجود آمده بیابند و راه حل آن را ببینند.

این سایت تنها مخصوص کاربران و مشتریان نیست، بلکه به ال‌جی نیز کمک می‌کند که در خصوص مسئله امنیت با کاربران خود بیشتر در تعامل باشد و در این خصوص شفاف سازی کند. توجه داشته باشید که این وب‌سایت تنها اطلاعات امنیتی مخصوص به تلفن‌های هوشمند و دیگر محصولات موبایلی قابل حمل را در خود جای داده است و همه محصولات الکترونیکی شرکت مانند لباس‌شویی‌ها و… را شامل نمی‌شود. این وب‌سایت امنیتی جدید، تازه‌های امنیتی شرکت و همچنین اخبار مرتبط را در خود جای خواهد داد و در خصوص برنامه‌های در دست اقدام نیز اطلاعاتی را به اشتراک می‌گذارد. ال‌جی از این پس بولتین‌های امنیتی خود را در این وب‌سایت پست می‌کند تا یافتن آن‌ها برای کاربران ساده‌تر شود. علاوه بر این، کاربران می‌توانند در این وب‌سایت مشکلات امنیتی محصولات ال‌جی موبایل را گزارش دهند، زیرا ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشند که ال‌جی از وجود آن‌ها آگاه نیست. ال‌جی اعلام کرده که به صورت منظم و برنامه‌ریزی شده، محتوای امنیتی را در وب‌سایت به‌روز می‌کند.

شما در مورد این وب‌سایت امنیتی چه فکر می‌کنید؟ آیا می‌تواند به ال‌جی در جهت شفاف سازی مسائل امنیتی کمک کند؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.