ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

مشکلی احتمالی در شیشه محافظ دوربین‌های پشتی گوشی V20 ال‌جی

+

گوشی هوشمند وی ۲۰ ال‌جی یکی از جدیدترین گوشی‌های پرطرفدار و کثیرالمنتظری است که به بازارها راه پیدا کرده است. در اخبار و مقالات قبلی دیدیم که وی ۲۰ چندین هزار تست را قبل ار ورود به بازارها پشت سر گذاشته است، اما ناباورانه، اکنون شاهد یک اتفاق بد برای این گوشی هستیم، با ویاتک همراه باشید.

نخواهیم قضیه را کش دهیم، باید خیلی ساده بگوییم، مشکل احتمالی وی ۲۰، شیشه محافظ دوربین دوگانه پشت این گوشی است. موضوع وقتی جدی شده که چندی از پیش خرید کنندگان، وقتی گوشی خود را دریافت کردند، متوجه شدند که این شیشه محافظ شکسته و خورد شده است! به لطف مشکلات عدیده‌ای که اخیرا در دنیای گوشی‌های هوشمند رخ داده، دیگر همگی تجربه خوبی در مواجه با چنین اخبار و بحران‌هایی کسب کرده‌ایم، به این معنی که نباید زود قضاوت کنیم و در این مرحله، خیلی زود است که این مشکل را یک ایراد بالقوه برای وی ۲۰ بدانیم، چراکه ممکن است همه چیز به نحوه حمل‌و‌نقل و چندین و چند عامل دیگر بازگشته و حقیقا شیشه محافظ دوربین پشت این گوشی، ضعف و ایرادی نداشته باشد. قبلا در یوتیوب ویدیوهایی از تست مقاومت این گوشی منتشر شده‌اند که به مقاومت این شیشه محافظ دوربین‌های پشتی هم در انها اشاره شده است، در یکی از این ویدیوها فقط شاهد ایجاد خراش‌های جزئی روی این شیشه محافظ بودیم که در بدترین شرایط، چنین اثری را فقط دسته کلید کاربر، هنگام تماس با گوشی در جیب وی می‌تواند به جا بگذارد.

چندی از خریداران این گوشی، بعد از دریافت گوشی خود که از منطقه‌ای دیگر به صورت پستی به دستشان رسیده، متوجه شده‌اند که گوشی‌شان دارای برخی شکستگی‌ها می‌باشد، کاربر دیگری هم از آسیب‌هایی گفته است که پس از چند روز در گوشی ظاهر شده‌اند، بدون اینکه گوشی سقوط و یا ضربه‌ای را تجربه کرده باشد!

گوشی وی ۲۰ ال‌جی یکی از بهترین دست آوردهای این کمپانی در سال‌های اخیر بوده است، و بسیاری هستند که شیفته این گوشی هوشمند کم‌نقص و کم‌نظیر شده‌اند. همان‌طور که گفته شد، هنوز خیلی زود است که مشکل پیش آمده را یک ضعف و نقص مادرزادی برای این گوشی بدانیم، از طرفی، برفرض که این گوشی واقعا چنین مشکلی هم داشته باشد، قطعا محافظ بدنه و کیس و کاورهایی برای این گوشی ساخته خواهد شد که هر مشکلی از این قبیل را رفع خواهند کرد، جای شکر دارد که دوباره شاهد آتش‌سوزی یک نوع گوشی دیگر نیستیم! به‌هرحال در این مرحله نباید نگرانتان کنیم، فقط توصیه می‌کنیم اگر قصد خرید این گوشی را دارید، مدتی دیگر را هم صبر کنید تا مورد پیش آمده روشن‌تر و شفاف‌تر شود.

اگر از دارندگان و خریداران وی ۲۰ ال‌جی بوده‌اید بگویید که آیا شاهد چنین نقیصه و مشکلاتی بوده‌اید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.