ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

ویژگی Live Stream به زودی به نرم افزار یوتیوب اضافه خواهد شد

+

قابلیت استریم کردن ویدیو روز به روز در دنیا در حال رشد است، درست است که یوتیوب بهترین و اولین وب‌سایت در بخش محتوی ویدیویی است، اما این وب‌سایت هنوز امکان استریم کردن ویدیو را در نرم افزار تلفن همراه خود اضافه نکرده است.

در همین راستا تیم توسعه یوتیوب صبح امروز در وب‌سایت خود اعلام کرد که به زودی این قابلیت را در نرم افزار تلفن همراه خود اضافه خواهد کرد. طبق گفته یوتیوب این نرم افزار به کاربر این امکان را می دهد تا به راحتی به پخش و تماشای ویدیو به صورت زنده بپردازند. تنها کار لازم برای انجام این کار فشردن یک دکمه قرمز رنگ در برنامه خواهد بود.

_0006_livestream

یوتیوب اعلام کرده است که برنامه اضافه کردن این قابلیت کار خود را از ابتدای ماه فبریه آغاز کرده است و به زودی شاهد این قابلیت در نرم افزار تلفن همراه یوتیوب خواهید بود. این قابلیت به هسته اصلی نرم افزار اضافه خواهد شد و دیگر نیاز به نرم افزار جداگانه نخواهد بود. یوتیوب ادعا می‌کند که بخش استریم کردن ویدیو در نرم افزارش از دیگر نرم افزارهای استریم ویدیو سریع تر خواهد بود و هم اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد.

youtube-1024x904

امروز برنامه در دسترس برخی از کانال ها همچون Young Turks ،AIB ،Platica Polinesia ،SacconeJolys و Alex Wassabi بر روی VidCon قرار گرفته است و در آینده به تعداد آن اضافه خواهد شد. طبق گفته یوتیوب کار کردن با این قابلیت بسیار آسان خواهد بود و کاربران تنها لازم است بر روی دکمه قرمز رنگ پایین ویدیو کلیک کنند، هنوز مشخص نیست که این قابلیت به طور همزمان برای هر سه پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل، اندروید و iOS عرضه می شود یا خیر.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.