ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اگر مافیا ۳ را پیش خرید کنید، چه چیز‌هایی به دست می‌آورید؟

+

شرکت ۲K سازنده سری بازی‌های مافیا، نسخه سوم این بازی را برای پیش سفارش آماده کرده و برای تشویق علاقه‌مندان به پیش خرید این بازی، امتیازاتی برای آن‌ها در نظر گرفته است. این بازی در ۷ اکتبر امسال رونمایی خواهد شد، سازنده هم از این وعده دور و دراز نهایت استفاده را کرده و با آب و تاب دادن به بازی به واسطه تریلرهایی که منتشر می‌کند، هیجان علاقه‌مندان را دو چندان کرده است.

۲K در رابطه با امتیازات پیش خرید کردن بازی مافیا ۳ یک تریلر منتشر کرده و در آن به به چیزهایی که خریداران در قبال پیش خرید کردن در محیط بازی به دست خواهند آورد اشاره کرده است. قبل از دعوت شما برای تماشای این ویدیو، اجازه دهید کمی از این بازی برایتان بگوییم، هرچند سری بازی‌های مافیا به قدری خاطره برانگیز و معروف هستند که نیازی به تعریف نداشته باشند، اما نوشتن و تعریف کردن از سری مافیا، هم برای نویسنده، و هم برای خواننده جذابیت ویژه‌ای دارد و خسته کننده نخواهد بود.

375px-MafiaUSCov

نخست در سال ۲۰۰۲ بود که این بازی روی کار آمد. وقتی می‌گوییم سال ۲۰۰۲، یعنی هر چه از بازی‌های امروزی، مثل Crysis و ندای وظیفه و امثالهم در ذهن دارید را رها کرده و فضایی را متصور شوید که در آن طلوع و غروب خورشید در تهران، با کیفیت فول اچ دی در مقابل چشمان مردم شهر اتفاق می‌افتاد. زمانه فوق العاده‌ای بود، بگذریم، در چنین حال و هوایی بود که با توماس انجلو آشنا شدیم. یک راننده تاکسی ساده که احتمالا، از ترافیک شدید و چاله چوله‌های خیابان‌ها هم انتقاد و حرف‌ها و برای گفتن داشت، هر‌چند خیابان‌های شهر توماس چندان شلوغ هم نبود، اما کافی بود یک ماموریت با زمانی اندک برای انجامش پیش می‌آمد، ترافیک که به کنار، کافی بود یک چراغ قرمز رد کنید، تا پلیس‌های سمج با آن صدای آژیر دیوانه کننده از پس شما یک و دو و سه دنده عوض کرده و جریمه‌تان کنند.

در آن لحظه اگر شانس با شما یار می‌بود، دوستتان پاولین را در کنار دستتان نداشتید، یا اگر داشتید باید آرزو می کردید که سلاح گرمی نداشته باشد، چراکه اگر بود و سلاح گرم داشت، به طرف پلیس‌ها شلیک می‌کرد و به خاطر یک چراغ قرمز، به کشتنتان می‌داد، حال بماند که ماموریتتان چه بود و اصلا کجا می‌خواستید بروید. البته بی انصافی نشود، پاولین در این بازی یک دوست واقعی بود، و همین که به توماس خیانت نکرد و کشته شد، آن‌هم در یک خانواده مافیایی که نه دوستی و نه دشمنی اعضای خانواده روی حساب و کتاب نیست، خودش یک دنیا حرف است. خودش یک دنیا حرف است چراکه، توماس در نهایت به دست دون سالیاری، کسی که توماس را تبدیل به جانی‌ترین و مهم‌ترین عضو خانواده مافیایی خویش کرده بود، کشته شد.

نسخه دوم اما هرچند دارای همان فضا و خشونت و جذابیت بود، اما کاراکترهای نسخه اول را نداشت و راوی یک زندگی نامه متفاوت از یک شخص متفاوت بود، شخصی که پس از جنگ ویتنام و کشت و کشتار در جنگل‌ها و دهکده‌ها، به شهر و زندگی قبلی خود بازگشت و این‌بار وارد جنگ ویتنام داخل خیابان‌ها و کوچه های مبهم شد، و این بار به خاطر مواد مخدر و و پول و قدرت دست به سلاح شد و خون خون‌ریزی به راه انداخت.

 

نسخه سوم هم که دیگر داد همه را درآورده به همین مضمون‌ها آغشته گشته و خانواده‌های مافیایی را نشان می‌دهد. البته در نسخه سوم باید به نسبت‌های فامیلی و خونی هم اشاره کرد، از قرار معلوم کاراکترهای اصلی نسخه سوم جدا از یک خانواده مافیایی، یک خانواده واقعی هم هستند، و اینجاست که باید برای تمثیلی از فضای خانواده محور نسخه سوم، اسم سری فیلم‌های سریع و خشن را پیش بکشیم. حال از شما دعوت می کنیم تریلر منتشر شده را تماشا کنید:

خب، همان‌طوری که می‌بینید، اگر بازی را پیش خرید کنید، در روز تحویل و نصب بازی، یک DLC (محتوای قابل دانلود بازی‌ها) برای خودتان خواهید داشت که با دریافت و نصب آن می‌توانید این آیتم‌ها را به صورت پیش‌فرض و رایگان در بازی داشته باشید. سه خوردو مختلف و سه سلاح که یکی شاتگان، دیگری یک سلاح تک‌تیرانداز و آخری هم یک مسلسل است را می‌توانید با پیش خرید کردن مافیا ۳ به دست آورید.

نظرتان در مورد این بازی و نسخه های قبلی آن را بنویسید

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.