ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

مردی از توسعه‌دهنده بازی پوکمون برای تعرض به حریم خصوصی شکایت کرد

+

درگذشته کودکان در هنگام انداختن توپ بیس‌بال یا فوتبال خود به داخل حیات همسایه با برخورد شدید صاحب‌خانه بداخلاق مواجه می‌شدند، اما در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی وقایع گذشته در حال بازیابی اما به‌نوعی متفاوت هستند.

بازی پوکمون گو یکی از بازی‌های معروفی است که محال به نظر می‌رسد که کسی از آن بی‌خبر باشد، این بازی در مدت کوتاهی که عرضه شده است علاوه بر استقبال زیاد گیمرها مشکلات زیادی را نیز به وجود آورده است که انتظار می‌رود توسعه‌دهندگان این بازی هر چه زودتر باید برای جلوگیری از وقوع دوباره آن‌ها تلاش کنند، اخیراً این بازی باعث دردسر شخصی به نام جفری ماردر از نیوجرسی شده است که وی را مجبور به شکایت از توسعه‌دهنده بازی پوکمون کرده است.

آقای ماردر در چند روز اخیر با در زدن مداوم کودکانی مواجه می‌شده است که از وی درخواست کرده‌اند که با آن‌ها اجازه داده شود تا به داخل حیاط او بروند تا پوکمونها را شکار کنند. وکیل آقای ماردر می‌گوید پس از انتظار بازی کاملاً مشخص است که تعدادی از مختصات GPS در داخل بازی در داخل یا مجاورت مالکیت‌های خصوصی واقع شده‌اند.

علاوه بر در زدن کودکان که برای آقای ماردر آزاردهنده است او روزانه تعداد زیادی از افراد را در بیرون از منزل خود مشاهده می‌کند که با تلفن‌های همراه خود منتظر هستند تا پوکمون ها را شکار کنند. وکیل این شخص می‌گوید که توسعه‌دهنده بازی کاملاً از این مشکل‌ها آگاهی دارد اما هیچ اقدام قابل‌توجهی برای رفع آنها انجام نداده است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.