ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

همراه اول از طرح همراه ملت رونمایی کرد

+

همراه اول در روز دوم نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶، با امضای تفاهم‌نامه سه جانبه با بیمه ملت و شرکت جیرینگ، از طرح همراه ملت رونمایی کرد.

به گزارش ویاتک، به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در راستای حمایت از کسب‌وکارهای نوین اقدام به مشارکت با صنایع دیگر از طریق شرکت‌های زیرمجموعه خود کرده است. در همین راستا طرح مشارکت بین شرکت‌های همراه اول، بیمه ملت و جیرینگ از طریق بخش نوآوری و توسعه کسب‌وکار ا‍پراتور پذیرفته، پیاده‌سازی و تجاری‌سازی شد.

این طرح با حضور مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول، دکتر علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل بیمه ملت، مهندس مهرداد خطیبی مدیرعامل جیرینگ و مهندس آصفی مدیرکل نوآوری و توسعه کسب و کار همراه اول، رونمایی و به امضای مدیران عامل این شرکت‌ها رسید. مهندس صدوقی بیان اینکه طرح «همراه ملت» یکی از طرح‌های استارتاپی ارائه شده به همراه اول بوده است، گفت:‌ این طرح بعد از برطرف شدن نقاط ضعف توسط همراه اول و از طریق شرکت جیرینگ و بیمه ملت، اجرایی شد.

مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به اینکه ممکن است مردم فرصت لازم را برای مراجعه به بیمه نداشته باشند، گفت: در ۱۰۰ درصد شهرها و ۸۰ درصد روستاها، با استفاده از این طرح، بستر لازم برای ثبت‌نام خدمات بیمه‌ای ایجاد شده تا مشترکین به‌صورت رایگان از طریق کد #۷۰۷* ثبت‌نام کرده و خدمات بیمه‌ای دریافت کنند. صدوقی در ادامه با بیان اینکه در طرح‌های توسعه، متناسب با استفاده مردم از خدمات بیمه‌ای پرداخت صورت می‌گیرد، گفت: با مشارکت همراه اول انقلابی در صنعت بیمه در حال شکل‌گیری است و اپراتور اول، زیرساخت‌های لازم را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند تا مردم از طریق تلفن همراه، خدمات بهتری را دریافت کنند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.