ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

همکاری مایکروسافت و مرسدس بنز در پروژه “In Car Office”

+
Mercedes-Benz F 015 Luxury in Motion: Das Hauptdisplay im Armaturenträger hält die fahrrelevanten Informationen und Bedienmenüs bereit. Dort lassen sich Funktionen wie Fahrzeuggeschwindigkeit, Navigation, Klimatisierung, Lüftung oder die Lautstärke des Infotainments per Gestik steuern ;

Mercedes-Benz F 015 Luxury in Motion: The main display in the dashboard shows the driving-related information and operating menus. Functions such as vehicle speed, navigation, climate control, ventilation and the infotainment system volume can be controlled by gestures here;

در جریان نمایشگاه ایفا در برلین، کمپانی مشهور خودروسازی مرسدس بنز از پروژه‌ای رونمایی کرد که با همکاری ردموندی ها آغاز کرده‌اند و در آینده شاهد آن در خودروهای این کمپانی خواهیم بود.

این پروژه با عنوان “In Car Office” شناخته خواهد شد و قرار است در نیمه اول سال آینده میلادی نرم‌افزار Microsoft Exchange را به خودروهای مرسدس بنز اضافه کند تا راننده بتواند تقویم کاری، لیست فعالیت‌های روزانه و مکالمات تلفنی خود را از طریق ماشین خود مدیریت کند، البته لازم به ذکر است که این پروژه نمی‌خواهد وسیله نقلیه شمارا به یک ایستگاه کاری متحرک تبدیل کند، بلکه هدف اصلی In Car Office این است که فعالیت‌های کاری راننده را در حین رانندگی ساده‌تر کند.

Mercedes-in-car-office

از دیگر ویژگی‌های جالب این پروژه این است که سیستم ناوبری خودروهای مرسدس بنز به‌راحتی با مقصدهای موجود در تقویم Exchange هماهنگ خواهد شد، همچنین این سیستم می‌تواند تماس‌های کاری راننده را به آن یادآوری کند و شخص می‌تواند از طریق سیستم صوتی خودرو به مکالمه بپردازد. درنهایت می‌توان نتیجه استفاده از این تکنولوژی را کاهش حواس‌پرتی راننده در هنگام رانندگی خواند.

نظر شما در رابطه با این پروژه چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.