ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

مایکروسافت قصد دارد در طراحی اکشن سنتر ویندوز ۱۰ موبایل تغییراتی ایجاد کند

+

مایکروسافت ویندوز ۱۰ را با هدف یکپارچه سازی تمام دستگاه های مبتنی بر این سیستم عامل ارائه کرد و با به بروز رسانی های اخیر سعی کرده است مرز بین این دستگاه ها را کمتر کند. ویندوز ۱۰ موبایل این روزها به شدت در حال تغییرات است و مایکروسافت با به روز رسانی های پی در پی سعی دارد باگ های آن را رفع کنید. گرچه در ویندوز ۱۰ شاهد باگ هایی هستیم اما سیستم عامل ویندوز به یک سیستم عامل بدون هنگ و لگ شناخته شده است.

به نقل از سایت GsmArena، مایکروسافت تصمیم دارد در بخش اکشن سنتر ویندوز ۱۰ تغییرات عمده ای اعمال کند. طبق عکس هایی که لو رفته است مایکروسافت در بخش اکشن سنتر احتمالا از یک سری شورت کات های دایره ای استفاده خواهد کرد. این که تفاوت این شورت کات ها با موزاییک های مربعی بالای اکشن سنتر چیست مشخص نیست. آن طور که در عکس پیداست فقط یک تغییر ظاهری دیده می شود و عملکرد هر دو بخش باید یکسان باشد.

gsmarena_001

تغییر دیگر، اضافه شدن یک نوار برای تنظیم میزان نور صفحه نمایش و یا اتوماتیک کردن آن بر اساس نور محیط است. یکی از نقاط ضعف اکشن سنتر در ویندوز ۱۰ چهار حالته بودن نور صفحه نمایش بود. شما فقط می توانستید یکی از مقادیر کم، متوسط، زیاد و اتوماتیک را انتخاب کنید. اما با اضافه شدن این نوار تغییرات نور صفحه نمایش در تمام مقادیر امکان پذیر خواهد بود.

gsmarena_002

این تغییرات احتمالا با آپدیت رد استون ۲ که چند ماه دیگر عرضه خواهد شد به ویندوز ۱۰ موبایل می آیند. عده ای معتقدند طراحی مایکروسافت در آپدیت های اخیر شبیه اندروید شده است. نظر شما نسبت به این تغییرات چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.