ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

مایکروسافت تصویری احتمالی از سرفس بوک ۲ را منتشر کرد

+

مایکروسافت شرکتی است که عادتی به منتشر کردن مشخصات ظاهری و سخت‌افزاری محصولات آینده خود ندارد و تا جایی که بتواند بر این موضوع نظارت می‌کند تا هیچ منبع دیگری نیز اطلاعات را فاش نکند. پیش از معرفی هر محصولی معمولاً ما شاهد فاش شدن تصاویری از آن محصول هستیم و این تصاویر در اکثر مواقع از سوی منابع ناشناس منتشر می‌شوند اما این‌بار قضیه کمی متفاوت است. مایکروسافت سال گذشته با معرفی نخستین لپ‌تاپ خود با نام سرفس بوک، همگان را شگفت‌زده کرد. این محصول، بسیار نوآورانه بود و لولای آن نیز طراحی بسیار عجیبی داشت که منتقدان و طرفداران خود را پیدا کرد. امروز واحد سرفس شرکت مایکروسافت که این روزها وظیفه ساخت تبلت‌ها و لپ‌تاپ هیبریدی شرکت مایکروسافت را بر عهده دارد، در صفحه اینستاگرام خود تصویری مرموز از یک لپ‌تاپ را منتشر کرده که لولای این محصول در تصویر نشان داده شده است. این تصویر اگرچه نامفهوم است اما به خوبی می‌توان دید که لولای آن با لولای نسل اول سرفس بوک تفاوت دارد و به احتمال زیاد به سرفس بوک ۲ مربوط می‌شود.

new-surface-book1

در توضیح این تصویر این چنین آمده است: “سرفس، کلید شما به سوی موفقیت”. کاربران همگی می‌گویند که این سرفس بوک ۲ است زیرا طراحی این محصول را در هیچ‌یک از سرفس‌ها ندیده‌ایم و لولای آن نیز با نسل فعلی سرفس بوک تفاوت دارد.

این تصویری از خود محصول نیست و تنها نشان دهنده یکی از نمونه‌های آزمایشی است که در بخش سرفس تولید شده و احتمالاً به عنوان طرح نهایی انتخاب شده است و بخشی از ایده‌هایی که در سرفس بوک ۲ به کار برده شده‌اند را به نمایش می‌گذارد.

تصویر نسل فعلی سرفس بوک (سمت چپ) و مقایسه آن با تصویر احتمالی سرفس بوک 2 (سمت راست)

تصویر نسل فعلی سرفس بوک (سمت چپ) و مقایسه آن با تصویر احتمالی سرفس بوک ۲ (سمت راست)

پیش‌تر در اوایل ماه جولای، مایکروسافت ویدیویی را در جلسات و ادارات خود نشان داده و بسیاری از مردم تایید می‌کنند که این تصویر نیز از همان ویدیو برداشته شده است و این نشان می‌دهد که مایکروسافت خواسته بخشی از ایده‌های نوآورانه که در سرفس بوک ۲ گنجانده شده‌اند را به نمایش بگذارد. اما از طرفی هم احتمال این وجود دارد که کاربران و منابع اشتباه کرده باشند و تصویر نیز مربوط به نسل فعلی سرفس بوک باشد اما این احتمال بسیار پایین است.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.