ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

حذف بیش از ۹۰ هزار اپلیکیشن از استور یک کشور توسط مایکروسافت

+

ابتدای سال بود که مایکروسافت به‌تمامی توسعه‌دهندگان اپلیکیشن های ویندوز موبایل در استور هشدار داد تا در صورت عدم به روز رسانی برنامه‌هایشان بر اساس رده بندی سنی آن‌ها را از استور حذف خواهد کرد.

the-italian-windows-store-lost-over-90000-apps-in-three-weeks

در این راستا از توسعه دهندگان خواسته شده بود تا پرسشنامه در سیستم رده‌بندی سنی را پر کنند و به نظر می‌رسد بسیاری از این توسعه دهندگان به این هشدار توجه ای نکرده‌اند و طبق گزارشی که صبح امروز منتشر شده ردموندی ها مراحل حذف این برنامه‌ها را مدتی است آغاز کرده‌اند و طبق آمار منتشر شده از سه هفته پیش تاکنون بیش از ۹۰ هزار اپلیکیشن از استور یک کشور به‌طور کامل حذف‌شده است.

apps-in-the-italian-windows-store-broken-down-by-age-classification-ratingدر روز ۲۶ سپتامبر تعداد اپلیکیشن های موجود در استور کشور ایتالیا ۳۲۹۵۰۷ عدد بود و در تاریخ ۱۹ اکتبر این تعداد به ۲۳۹۲۱۶ کاهش‌یافته است، این موضوع حذف ۹۰۲۹۱ اپلیکیشن را از استور این کشور نشان می‌دهد که بر اساس درصد می‌شود ۲۷٫۴ درصد. این موضوع با وجود اختلاف زیادی که در تعداد برنامه‌های استور ویندوز با دیگر پلتفرم‌ها همچون iOS و اندروید وجود دارد چندان خوشایند و معقول به نظر نمی‌رسد و به طور حتم باعث ایجاد جو منفی در میان توسعه‌دهندگان می‌شود.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.