ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: به‌روزرسانی سالگرد ویندوز 10 برای هالولنز

+

بالاخره با گذشت زمانی در حدود یک سال از تاریخ عرضه نسخه رسمی ویندوز ۱۰، چند روزی است که مایکروسافت انتشار یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های این سیستم‌عامل تاکنون را منتشر کرده است. ما نیز در ویاتک خبر این موضوع را در کنار نحوه دریافت به‌روزرسانی سالگرد به اطلاع شما رساندیم. 

این به‌روزرسانی جدید که تحت عنوان به‌روزرسانی سالگرد شناخته می‌شود، ویژگی‌های جدیدی را با خود به همراه دارد و به مرور زمان برای تمام دستگاه‌هایی که از ویندوز ۱۰ بهره می‌برند، منتشر می‌شود. مایکروسافت با عرضه به‌روزرسانی سالگرد، ویژگی‌های جدیدی را به سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ اضافه کرد که در مطلبی به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های جدید همراه با به‌روزرسانی سالگرد اشاره کردیم.

یکی از دستگاه‌هایی که از ویندوز 10 بهره می‌برد، مایکروسافت هالولنز است که به‌روزرسانی سالگرد برای این هدست واقعیت ترکیب‌شده نیز منتشر شده است. حال الکس کیپمن، مدیر بخش هالولنز در مایکروسافت، در ویدیویی به معرفی به‌روزرسانی سالگرد ویندوز 10 برای هالولنز و ویژگی‌هایی که این به‌روزرسانی برای هالولنز به ارمغان می‌آورد، پرداخته است که در ادامه این ویدیو را مشاهده می‌کنیم.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.