ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تماشا کنید: بازی Fragments برای هالولنز

+

مایکروسافت هالولنز یک دستگاه واقعیت ترکیب‌شده است که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام را به زندگی با ادغام یکپارچه با مکان‌های فیزیکی، فضاها و اشیا شما امکان‌پذیر می‌کند.

مایکروسافت هالولنز اولین دستگاهی است که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالوگرام‌ها تکامل بعدی در محاسبات هستند. با این دیدگاه در ذهن، سخت‌افزار، نرم‌افزار و طراحی همه گرد هم آمده‌اند تا اولین کامپیوتر هالوگرافیک را که برای کار کردن به هیچ وسیله‌ی دیگری نیازمند نیست، بسازند.

همانطور که می‌دانید مدتی است که عرضه نسخه‌هایی از هالولنز برای توسعه‌دهندگان و کاربران آغاز شده است. مایکروسافت در هنگام معرفی نسخه توسعه‌دهندگان هالولنز، فایل‌ها، اسناد و آموزش‌هایی را در دسترس توسعه‌دهندگان قرار داد تا به وسیله آن‌ها با توسعه نرم‌افزاری برای هالولنز آشنا شوند و بتوانند برنامه‌ها و بازی‌ها باکیفیتی را برای مایکروسافت هالولنز بسازند.

تاکنون برنامه‌ها و بازی‌های جالبی برای هدست واقعیت ترکیب‌شده مایکروسافت ساخت شده است. یکی از بازی‌های جالبی که برای هالولنز منتشر شده است، Fragments نام دارد که مایکروسافت به تازگی ویدیویی از این بازی را منتشر کرده است که در آن بخش‌هایی از گیم‌پلی این بازی به نمایش در می‌آید. در ادامه این ویدیو را تماشا می‌کنیم.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.