ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

نرم افزار Paint 3D امکان چاپ سه بعدی از بازی ماینکرفت را فراهم می سازد

+

هم اکنون کنفرانس مایکروسافت در شهر نیویورک در حال برگذاری است و شما می توانید وبلاگ نویسی زنده این مراسم و اتفاقات لحظه به لحظه کنفرانس مایکروسافت به زبان فارسی را در این لینک ببینید. 

همانطور که در خبر گذشته مطالعه کردید مایکروسافت نرم افزار Paint 3D را قابلیت های منحصر به فردش رونمایی کرد، به کمک این نرم افزار می توانید عکس های دو بعدی خود را به صورت اشیای سه بعدی ذخیره کنید و تصاویر واقعی تری بسازید و در نهایت به کمک پرینترهایی سه بعدی این اشیا را پرینت کنید. نرم افزار Paint 3D از قلم و صفحه نمایش لمسی پشتیبانی می کند تا شما قدرت بیشتری برای تولید و ویرایش اشیای سه بعدی داشته باشید.

ssp_74-0

اما با صرف نظر از این قابلیت های چشمگیر به نظر می رسد مایکروسافت بازی تحت انحصار خود یعنی ماینکرفت را در ارائه این نرم افزار فراموش نکرده است، این نرم افزار برای گیمرهای این بازی بسیار کاربردی خواهد بود، با توجه گفته ردموندی ها بازیکنان علاوه بر استخراج ساخته های خود در این بازی به برنامه Paint 3D می توانند از آن ها پرینت سه بعدی بگیرند، البته این امکان پیش از این نیز توسط نرم افزارهای شخص ثالث امکان پذیر بود اما وجود چنین امکانی در یک برنامه پیش فرض همچون Paint 3D بسیار قابل توجه است.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.