ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

با پتنت صفحه کلید تلفن همراه مایکروسافت مخصوص سرفس فون آشنا شوید

+

یکی از خبرها و شایعه‌های مهم در این روزها مربوط به فعالیت‌های اخیر شرکت مایکروسافت برای تولید یک پرچم‌دار قدرتمند است که همگان آن را با سرفس فون می‌شناسند و امید است این دستگاه بتواند ضعف بخش تلفن همراه این شرکت را جبران کند.
مایکروسافت قصد دارد با عرضه این تلفن همراه با نام سرفس فون بتواند همچون سرفس های خود انقلابی را در حوزه تلفن‌های همراه ایجاد کند و بتواند به میدان رقابت با شرکت‌هایی همچون اپل و سامسونگ باز گردد، از این رو به نظر می‌رسد تمام تمرکز خود را بر روی طراحی و بخش سخت افزاری آن معطوف کرده است، پیش از این نیز در خبری ردموندی ها اعلام کردند که سرفس فون دارای قابلیت‌های منحصر به فردی خواهد بود. یکی از ویژگی‌های مورد انتظار برای سرفس فون وجود یک صفحه کلید اختصاصی است.

keybooard-case-

طبق خبری که اخیراً وب‌سایت پاور یوزر منتشر کرده است مایکروسافت به تازگی پتنت صفحه کلید تلفن همراه خود را که در سال ۲۰۰۹ به ثبت رسانده است را به روز رسانی کرده است و به نظر می‌رسد در حال آماده سازی این کیبورد برای تلفن همراه آینده خود یعنی سرفس فون است، این پتنت طبق تصاویر به دست آمده دو منظوره خواهد بود و در آن می‌توان صفحه کلید و تاپ پد را مشاهده کرد، دقیقاً همان چیزی که در سرفس های مایکروسافت مشاهده می‌شود.

لازم است بگوییم که هنوز این موضوع از سوی مایکروسافت تأیید نشده است که این صفحه کلید قرار است برای سرفس فون استفاده شود یا خیر، با این حال چیزی که مشخص است این است که مایکروسافت تنها می‌تواند این دستگاه را در تلفن همراه آینده خود استفاده کند که در صورت عملیاتی شدن این امر می‌تواند راه سرفس های خود را ادامه دهد و یک تلفن همراه متفاوت را روانه بازار کند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.