ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

تصاویری از پروژه لغو شده مایکروسافت بند ۳ در اینترنت منتشر شد

+

اخیرا مایکروسافت فروش دستبند سلامتی موسوم به بند ۲ خود را متوقف کرده و تیم مسئول محصولات پوشیدنی را منحل کرده است. اما امروز تصاویری از نسل سوم دستبند سلامتی مایکروسافت در فضای اینترنت منتشر شد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

یکی از کاربران انجمن ویندوز سنترال تصاویری را به اشتراک گذاشته که از قرار معلوم متعلق به طرح اولیه یا به اصطلاح پروتوتایپ مایکروسافت بند ۳ هستند. تصاویر درز کرده نشان می‌دهند که بند ۳، ضد آب بوده و قابلیت سنجش فشار خون را دارد و مجهز به فرستنده مادون قرمز یا به اصطلاح، اینفرارد است.

microsoftband3leak-0

در تصاویر منتشر شده می‌توان به وضوح دید که گیره بند ۳، بهبودهای کوچکی به خود دیده و شیوه باز و بسته شدن آن اندکی تغییر یافته است. اما از دیدگاه کلی، طرح اولیه بند ۳، تقریبا همان طراحی بند ۲ را دارد. بر اساس گزارش‌های قبلی و چیزی که در تصویر فوق می‌بینیم، بند ۳ دارای یک عملکرد یا اپلیکیشن مربوط به شنا هم بوده است، و همان‌طور که می‌بینید در تصویر فوق هم کاشی مربوط به این اپلیکیشن موجود است. ساده‌ترین گمان در مورد این اپلیکیشن و کاربرد آن، پایش شنا است و این با توجه به ضد آب بودن بند ۳، درست و منطقی هم به نظر می‌رسد.

هنوز مشخص نیست که چرا مایکروسافت انقدر ناگهانی پرونده دستبندهای سلامتی خود را بسته است، هرچند خیلی از ما، چندان نیازی به چنین محصولاتی نداریم و چیز خیلی حیاتی‌ای برایمان محسوب نمی‌شوند، اما کمپانی با بندهای خود کاربران زیادی را جذب کرده بود، بند ۲ هم که موفقیت‌های خوبی داشت و کلا دور از انتظار بود که مایکروسافت این‌گونه بساط دستبندهای خود را جمع کند. به‌هرحال کمپانی به کاربرانش اعلام کرده که پشتیبانی از بند ۲ همچنان ادامه خواهد داشت.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.