ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اپلیکیشن جدید مایکروسافت پیکس، هوش مصنوعی را به دوربین آیفون اضافه خواهد کرد

+

مایکروسافت اپلیکیشنی مخصوص دوربین با نام Pix را برای کاربران آیفون منتشر کرده است که از هوش مصنوعی توسعه‌یافته توسط مایکروسافت به منظور بهبود کیفیت تصاویر، استفاده خواهد کرد.

اپلیکیشن Pix به صورت خودکار و هوشمندانه عناصری همچون exposure، فوکوس و رنگ تصاویر را تنظیم و بهبود می‌بخشد و حتی می‌تواند به صورت کاملاً خودکار تصاویر زنده (Live Photo) با چسباندن عکس‌های گرفته‌شده‌ی پشت سر هم، ایجاد کند.

در این بخش شما را با ویژگی‌هایی که خود مایکروسافت بیان کرده است بیشتر آشنا می کنیم:

انسان در اولویت: مردم و انسان‌ها مهم‌ترین موضوعات عکاسی هستند و به همین خاطر مایکروسافت Pix از بسیاری از ویژگی‌های هوشمندانه برای کمک به بهتر به نظر رسیدن چنین تصاویری، استفاده می‌کند.
باهوش: مایکروسافت Pix، تقریباً شبیه این است که یک عکاس حرفه‌ای را داخل آیفونتان با خود همراه داشته باشید. تنظیمات مخصوص، انتخاب بهترین عکس و بهبود تصاویر در کسری از ثانیه همه از ویژگی‌ها این اپلیکیشن است.
سرگرمی: مایکروسافت Pix به شما کمک می‌کند عکاسی و فیلم‌برداری از چیزهایی که دوست دارید، همانند یک سرگرمی باشد. ویژگی‌هایی همانند درست کردن ویدیو کلیپ‌های کوتاه از خانواده تان می تواند یک سرگرمی خوب به شمار رود.
تنظیمات هوشمند: اپلیکیشن Pix به صورت خودکار بین هر بار فشار دادن کلید شاتر دوربین تنظیمات را چک خواهد کرد و بهترین حالت را برای عکس‌ها تنظیم می‌کند.
شناسایی چهره: اپلیکیشن Pix وقتی‌ که صورت افراد را به‌صورت خودکار شناسایی کرد، با تنظیماتی که بر روی آن اعمال می‌کند، کمک می‌کند که افراد در بهترین حالت ممکن به نظر برسند.
ضبط لحظه‌ای: هر بار که دکمه‌ی شاتر دوربین را فشار می‌دهید، اپلیکیشن Pix فریم‌های پشت سر هم زیادی شامل قبل و بعد فشار دادن شاتر برای گرفتن بهترین تصویر ممکن، در حافظه ذخیره خواهد کرد.
بهترین تصویر: اپلیکیشن Pix به‌صورت خودکار ۳ تصویر خاص از بین تمام فریم‌های گرفته‌شده را انتخاب خواهد کرد و بقیه را همان لحظه پاک خواهد کرد. پس نگران پرشدن حافظه‌ی دستگاه نباشید.

screen322x572 screen322x572 (1)

کیفیت تصاویر: اپلیکیشن Pix از فریم‌هایی که برای یک عکس تهیه شده است، به‌ منظور بهبود کیفیت تصاویر، رنگ و از بین بردن نویز و تیرگی استفاده خواهد کرد.
تصاویر زنده: برنامه به‌ صورت خودکار از فریم‌های پشت سرهمی که حرکت اجسام و انسان‌ها بخشی از آن باشد، ویدیوهای کوتاهی می‌سازد.
هایپرلپس: ویدیوهایی که توسط مایکروسافت Pix گرفته‌شده‌اند به‌طور خودکار برای پخش نرم و صاف تر، تثبیت می‌شوند و با این ویژگی ویدیو در هر سرعتی که کاربر می‌خواهد، می‌تواند ذخیره و پخش شود.
همگام‌سازی خودکار: برنامه Pix به‌طور یکپارچه تصاویر گرفته‌شده را با گالری دستگاه همگام‌سازی می‌کند و با این ویژگی دیگر نیاز به ذخیره‌ی دستی تصاویر به گالری ندارید.
اشتراک‌گذاری آسان: اپلیکیشن Pix از اشتراک‌گذاری مخصوص iOS استفاده می‌کند و توسط چنین ویژگی، خیلی راحت می‌توانید تصاویر گرفته‌شده را از طریق هر برنامه‌ی نصب‌شده روی دستگاه به اشتراک بگذارید.اگر از آیفون استفاده می کنید، اپ جدید مایکروسافت را از دست ندهید

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

Microsoft Pix

نام ناشر: Microsoft
ویندوز

قیمت :

حجم : مگابایت

اندروید

قیمت :

حجم : مگابایت

قیمت : رایگان

حجم : 76 مگابایت

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.