ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

بازی ماینکرفت برای اپل تی‌وی عرضه شد

+

ماینکرفت یک بازی مولتی پلتفرم است که تا به این لحظه برای تمامی پلفرم‌ها در دسترس قرار گرفته و حالا برای اپل تی‌وی عرضه شده است. این بازی عرضه شده برای اپل تی‌وی باید به صورت مجزا از نسخه آی‌اواس خریداری شود، نسخه آی‌اواس این بازی ۶٫۹۹ دلار قیمت دارد اما نسخه‌ای که DLCهای بازی را نیز به همراه دارد با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار عرضه می‌شود. این قیمت با قیمت ماینکرفت بر روی کنسول‌های بازی برابری می‌کند که کمی غیرمنصفانه است اما به زودی سه بسته Skin جدید به همراه سه بسته تکستچر و DLCهای مخصوص تعطیلات و همچنین ویژگی‌های جدید دیگری برای این بازی عرضه می‌شوند که ارزش خرید آن را افزایش می‌دهند.

متاسفانه نسخه‌ای از ماینکرفت که برای اپل تی‌وی عرضه شده برخی از ویژگی‌های جالب را به همراه ندارد که ممکن است باعث نارحت شدن طرفداران این فرانچایز شوند. به عنوان مثال، سرور مولتی پلیری که Minecraft Realms را میزبانی می‌کند بر روی اپل تی‌وی کار نمی‌کند و مورد دیگر نیز عدم پشتیبانی فعلی بازی از سرویس اکس‌باکس لایو است. موجانگ به عنوان توسعه دهنده بازی قول داده که به زودی این قابلیت‌ها را به وسیله به‌روزرسانی‌های متعدد برای بازی عرضه می‌کند اما برخی از ویژگی‌های مولتی پلیر بازی به این زودی‌ها برای اپل تی‌وی عرضه نخواهند شد.

نسخه‌ای از ماینکرفت که برای اپل تی‌وی عرضه شده به‌روزرسانی Ender را نیز شامل می‌شود. این به‌روزرسانی قابلیت‌های جدیدی را به بخش تک نفره بازی اضافه می‌کند که با نام The End و یا Ender Dragon نیز شناخته می‌شوند. اگر شما می‌خواهید همین الآن این بازی را بر روی اپل تی‌وی تجربه کنید، کافیست ریموت کنترل را بردارید و به اپ استور اپل تی‌وی مراجعه کرده و ماینکرفت را دانلود کنید و از بازی لذت ببرید.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.