ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اندروید ۶٫۰٫۱ مارشملو برای موتورولا DROID Turbo منتشر شد

+

دارندگان گوشی موتورولا DROID Turbo منتظر دریافت اندروید ۶٫۰٫۱ باشید. به تازگی خبر منتشر شده مبنی بر این‌که اپراتور ورایزون ایالات متحده تصمیم گرفته تا بالاخره به‌روزرسانی اندروید ۶٫۰٫۱ مارشملو را برای دارندگان گوشی موتورولا DROID Turbo منتشر کند. این به‌روزرسانی برای چند ماه آزمایش می‌شده و در نهایت از امروز برای کاربران عرضه شده است و به تدریج گوشی‌های بیشتری که در ایالات متحده هستند این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد. اپراتور ورایزون هنوز صفحه پشتیبانی گوشی DROID Turbo را به‌روزرسانی نکرده و بیانیه رسمی در خصوص عرضه اندروید ۶٫۰٫۱ مارشملو برای این گوشی را اعلام نکرده است اما کاربران گزارش داده‌اند که گوشی آن‌ها در حال دریافت اندروید ۶٫۰٫۱ است. این به‌روزرسانی به صورت OTA عرضه شده است و این یعنی شما برای دریافت آن باید به بخش به‌روزرسانی تلفن مراجعه کنید و نیاز نیست که کار خاص دیگری را انجام دهید.

اگر شما نیز یکی از دارندگان گوشی موتورولا DROID Turbo هستید، باید منتظر یک به‌روزرسانی firmware با شماره ۲۴٫۸۱٫۵٫en.US باشید. با توجه به اندازه‌ای که این به‌روزرسانی دارد، چیزی در حدود ۲۵ دقیقه طول می‌کشد تا به‌روزرسانی اندروید ۶٫۰٫۱ مارشملو را دریافت کنید البته در نظر داشته باشید که اگر از اینترنت با سرعت پایین استفاده می‌کنید، ممکن است که فرآیند به‌روزرسانی تا ساعت‌ها به طول بیانجامد. متاسفانه هنوز مشخص نیست که آیا این به‌روزرسانی آخرین بسته امنیتی گوگل را نیز شامل می‌شود یا خیر.

این به‌روزرسانی ویژگی‌های جدیدی را برای گوشی شما به ارمغان می‌آورد و باگ‌های متعددی که از قبل وجود داشتند را رفع می‌کند. به هر حال برای دیدن لیست تغییرات، باید منتظر باشیم تا اپراتور ورایزون لیست ویژگی‌های این به‌روزرسانی را برای گوشی DROID Turbo اعلام کند. چیزی در حدود ۲ سال از زمان عرضه این گوشی می‌گذرد و به نظشر نمی‌رسد که به‌روزرسانی دیگری را نیز دریافت کند و این به احتمال زیاد آخرین به‌روزرسانی این گوشی خواهد بود. البته پس از آن نیز به لطف توسعه‌دهندگان مختلف به احتمال زیاد می‌توانید اندروید ۷ نوگِت را نیز بر روی گوشی خود تجربه کنید.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.