ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اشیاء عجیبی که در ساحل بریتانیا باعث وحشت مردم شد!

+

در این دنیای پر از رمز و راز همیشه باید انتظار وقایعی را داشت که باعث شگفتی و گاهی ترس بشر بشوند، در همین راستا اخیراً اتفاقی جالب در سواحل بریتانیا رخ داده است که باعث وحشت و بهت مردمی شده است که برای تفریح به ساحل آمده بودند.

در چند روز گذشته بسیاری از مردم بریتانیا از وجود اشیای بسیار عجیب که شباهت بسیار زیادی به توپ بیس‌بال داشتند خبر دادند، این اشیای جالب چیزی جز یک گونه از خارپشت‌های دریایی نیستدند که به‌طور بسیار عجیبی به‌صورت دسته‌جمعی بر روی شن‌های ساحل پدیدار شده‌اند، یکی از شاهدان این ماجرا گفته است که صدها عدد از آن‌ها بر روی ساحل وجود داشتند که تعدادی از آن‌ها به اندازه یک توپ فوتبال بودند و تعداد بیشمار دیگری، ازآن هم بزرگ‌تر بودند و من دیگر تمایلی به رفتن به آن منطقه را ندارم.

2000

یکی از محققان منطقه در رابطه با این موضوع اظهار می‌کند که این گونه نمونه‌ای از خارپشت است که بسیار نزدیک به گونه ستاره‌های دریایی است و مکان زندگی آن‌ها در بخش زیرین شن‌های ساحلی است و این موضوع که به این صورت بر روی ساحل مشاهده شده‌اند کمی عجیب است.

برخی دلیل این موضوع را خودکشی دسته‌جمعی آن‌ها می‌دانند که به دلیل شرایط بد جوی اقدام به این کار کرده‌اند و برخی دیگر این واقعه را به دلیل طوفان‌های دریایی که در اوایل ماه آگوست رخ داده است قلمداد می‌کنند. البته یکی از محققان با ایمیلی که به وب‌سایت گاردین ارسال کرده است این موضوع را کاملاً طبیعی می‌داند، چیزی شبیه آتش سوزی‌های طبیعی در جنگل‌ها.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.