ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

انفجار یک دستگاه آی‌فون ۷ به هنگام فیلم‌برداری!

+

به نظر می‌رسد که مشکل انفجار گوشی‌ها به شرکت اپل نیز سرایت کرده است. اگر پیگیر اخبار باشید حتماً می‌دانید که در چند روز گذشته خبرهایی در مورد انفجار گوشی آی‌فون ۶ منتشر شد اما این‌بار قضیه کاملاً متفاوت بوده و انفجار آی‌فون ۷ در هنگام شارژ شدن رخ نداده است. به تازگی مردی از چین گزارش داده که چند روز است یک دستگاه آی‌فون ۷ را خریداری کرده اما وقتی که با آن فیلم‌برداری می‌کرده ناگهان گوشی در دستانش منفجر می‌شود و به صورتش آسیب می‌رسد. طبق گفته‌های این شخص، به هنگام انفجار، شیشه‌ای که نمایش‌گر را پوشانده، خُرد شده و به صورت تکه‌های بسیار ریز به سمت صورتش پرتاب شده‌اند و همین موضوع باعث شده تا صورت وی آسیب ببیند. همچنین این انفجار باعث متورم شدن انگشت میانی دست راست او شده است.

تابه‌حال گزارشاتی از انفجار آی‌فون ۷ منتشر شده اما گستردگی این انفجارها به اندازه گلکسی نوت ۷ نیست. در هفته گذشته شاهد انتشار گزارشاتی از ۵ انفجار بودیم که همگی به نسخه تعویض شده و سالم گلکسی نوت ۷ مربوط می‌شدند. اما این دلیل نمی‌شود که انفجار آی‌فون‌ها نادیده گرفته شود زیرا اتفاقات این چنینی، پیامدهای مالی و جانی به دنبال دارند و باید اطلاع‌رسانی شوند تا شرکت سازنده اقدامات لازم را انجام دهد.

iphone-7-explodes

iphone-7-explodes-3

iphone-7-explodes-2

این شخص حادثه دیده می‌گوید که پس از وقوع حادثه با بخش پشتیبانی پس از فروش شرکت اپل تماس گرفته اما آن‌ها به این شخص گفته‌اند که رسیدگی به چنین پرونده‌هایی جزو وظایف آن‌ها نیست اما قطعاً این شکایت را به دفاتر مرکزی اعلام خواهند کرد تا آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهند. این شخص در حال حاضر اعلام نکرده که گوشی خود را از کجا خریداری کرده اما این موضوع در حال بررسی است تا اطمینان حاصل شود این موبایل از فروشگاهی معتبر خریداری شده است.

نظر شما در مورد این اتفاق چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.