ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

رندرهای جدید از وجود نسخه طلایی گوشی‌های پیکسل و پیکسل اکس ال خبر می‌دهند

+

بدون شک یکی از مورد انتظارترین گوشی‌های سال که قرار است در تاریخ ۴ اکتبر یا ۱۳ مهر به‌صورت رسمی از سوی گوگل معرفی شوند، گوشی‌های هوشمند پیکسل و پیکسل اکس آل هستند که تا به حال شایعه‌ها و اطلاعات مختلفی از آن‌ها به بیرون درز کرده است.

pixel-and-pixel-xl-3d-renders-1

دو گوشی پیکسل و پیکسل XL احتمالاً با سیستم‌عامل اندروید ۷٫۱ نوگت عرضه خواهند شد. اگرچه اندروید ۷٫۱ هنوز معرفی نشده است، اما انتظار می‌رود که در رویداد رسانه‌ای گوگل در تاریخ ۴ اکتبر شاهد معرفی این نسخه از سیستم‌عامل اندروید نیز باشیم. به نظر می‌رسد که اندروید ۷٫۱ با تغییرات مختلف بصری درمقایسه با اندروید ۷ همراه باشد.

pixel-and-pixel-xl-3d-renders-2

تابه‌حال به لطف تصاویر فاش شده از گوشی‌های پیکسل و پیکسل اکس ال از طراحی نهایی آن مطلع شده‌ایم، حال در ادامه تصاویر و شایعه‌هایی که از این دو گوشی منتشر شده است به تازگی یک وبسایت روسی با نام Rozetked رندرهای جدید را از این دو گوشی به نمایش گذاشته است که در آن از وجود رنگ طلایی در لیست رنگ‌هایی که این گوشی قرار است با آن‌ها ساخته شود خبر می‌دهد. پیش از این ما تنها از وجود رنگ‌های مشکلی، سفید و به‌احتمال‌زیاد آبی باخبر بودیم اما تابه‌حال سخنی از وجود رنگ طلایی به میان نیامده بود.

pixel-and-pixel-xl-3d-renders-3

در نظر داشته باشید که این تصاویر کاملاً یک ذوق هنری یک هنرمند بوده و هنوز نمی‌توان به‌طورقطع از وجود رنگ طلایی برای این دو گوشی اطمینان داشت اما طراحی ارائه شده در این تصاویر خلاقانه به نمونه نهایی کاملاً شبیه است با این تفاوت که دوربین در جهت دیگر دستگاه قرار می‌گیرد. بااین‌حال باید منتظر ماند تا هفته آینده گوگل از تمامی ابعاد این دستگاه‌های زیبا رونمایی کند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.