ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

اعمال تعرفه‌های جدید تلفن و اینترنت در قبوض مخابرات

+

معاون شرکت مخابرات ایران گفت: تعرفه‌های جدید تلفن و اینترنت مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، در قبوض جدید مشترکان مخابرات اعمال شد.

به گزارش ویاتک، به نقل از خبرگزاری مهر، داوود زارعیان با اشاره به اعمال تعرفه‌های جدید در قبوض تلفن و اینترنت مخابرات اظهار داشت: در قبوض مربوط به اول مرداد تا اول مهر سال ۹۵، کارکرد مشترکان با احتساب تعرفه‌های جدید، اعمال شده است.

وی گفت: به راین اساس در قبوض تلفن مشترکان، تعرفه شهری از ۳۰ ریال به ۴۵ ریال به ازای هر دقیقه مکالمه محاسبه شده است و هزینه حداقل کارکرد شهری به ازای هر دوره مبلغ ۲۹۷۰ تومان آمده است. این گزینه برای هر تلفن روستایی، ۲۰۰ دقیقه مکالمه و برای هر تلفن شهری ۳۳۰ دقیقه مکالمه است که در قبوض شهری حدود ۲۹۷۰ تومان به ازای یک دوره دوماهه می‌شود.

معاون شرکت مخابرات ایران در مورد کاهش تعرفه اینترنت و لحاظ کردن آن در قبوض مشترکان نیز تأکید کرد: این تعرفه برای مشترکان اینترنت حجمی مخابرات نیز محاسبه شده است. به نحوی که هم‌اکنون مشترکانی که از سرویس حجمی مخابرات استفاده می‌کنند حتی ۶۷ درصد پایین‌تر از تعرفه‌های مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، هزینه می‌پردازند.

وی با بیان اینکه براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ۱۰۰ گیگابایت اینترنت یک ساله ۱۶۴ هزار تومان قیمت دارد افزود: این در حالی است که هم‌اکنون مخابرات، اینترنت یک‌ساله ۱۰۰ گیگابایتی را ۹۰ هزار تومان محاسبه می‌کند. زارعیان تاکید کرد: اینترنت نامحدود مخابرات، برای مشترکان مانند قبل محاسبه می‌شود و مشترکان در صورت تمایل می‌توانند سرویس خود را به اینترنت حجمی تغییر دهند تا تعرفه‌های جدید برایشان اعمال شود.

به گزارش مهر، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، در تیرماه امسال، با هدف کاهش قیمت سرویس‌های ارتباطی، تعرفه خدمات اینترنت و تلفن را تغییر داد و اپراتورها را ملزم کرد که از اول مردادماه این تعرفه‌ها را برای سرویس ارائه شده به کاربران خود اعمال کنند.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.