ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

امکانات جدید فاش شده از واتس اپ

+

بر اساس گزارش منتشر شده‌ای از آلمان برنامه پیام‌رسان محبوب واتس اپ به زودی برخی ویژگی‌های جدید و تجدیدنظر در امکانات را به خود خواهد دید. به عنوان مثال اسکرین شات های گرفته شده از نسخه ۲٫۱۶٫۷٫۲۵۷ بتا واتس اپ نشان می‌دهد که برنامه به اشتراک‌گذاری موسیقی در میان کاربران را آغاز خواهد کرد. برای بهره بردن از ویژگی دوم، فرستنده و گیرنده پیام موسیقیایی باید هر دو عضو سرویس پخش موسیقی اپل باشند. هنگامی‌که امکان اشتراک‌گذاری موسیقی برقرار شود موقع پخش موسیقی رسیده برای این افراد موزیک پلیری با عکس کاور سی دی آهنگ در صفحه‌نمایش ظاهر خواهد شد.

Video-player-at-right-is-available-when-users-share-music WhatsApp-users-will-be-able-to-share-music-with-new-update

ایموجی های بزرگ. درست خواندید بله ایموجی های بزرگ بر اساس گزارش منتشر شده اخیر به واتس اپ اضافه خواهند شد. این ایموجی ها به اندازه ایموجی هایی خواهد شد که در iOS 10 هستند یعنی سه برابر ایموجی های فعلی.

با افزوده شدن گروه‌های عمومی در واتس اپ، محتوای گروه ممکن است توسط هر کسی که لینک گروهی خاص را داشته باشد، ارسال شود. با این حال ادمین گروه‌ها می‌توانند با جمع کردن لینک امکان چت عمومی را مسدود کنند. به این نکته نیز اشاره شده که می‌توان تمام کسانی را که در لیست مخاطبان کاربر وجود دارد، در هنگام چت منشن کرد.

همانطور که گفتیم این نسخه از واتس اپ در مرحله آزمایشی است. به احتمال قوی در نهایت این امکانات در این نرم افزار پیام رسان تحت مالکیت فیس بوک در دسترس قرار خواهند گرفت.

نظر شما راجع به ویژگی‌های جدید چیست؟ آیا آن‌ها را کاربردی می‌دانید؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.