ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

نکسوس لانچر به پیکسل لانچر تغییر نام داد

+

چند وقتی است که شایعات مربوط تغییر برند نکسوس به پیکسل را می‌شنویم و گویا گوگل قصد دارد که در این خصوص یک تغییر اساسی به وجود آورد و برند نکسوس را به برند پیکسل تغییر دهد تا گونه‌ای یکپارچگی را در محصولاتش به وجود آورد. این تغییر نام تا به این لحظه در حد شایعه بود اما هرچه که به زمان معرفی گوشی‌های جدید گوگل نزدیک‌تر می‌شویم، این شایعات رنگ و بوی واقعیت به خود می‌گیرند. حالا که تنها چند هفته‌ای به معرفی این گوشی‌ها مانده، نکسوس لانچر نیز تغییر نام داده و اکنون با نام پیکسل لانچر توسط افراد اینسایدر آزمایش می‌شود.

آخرین نسخه‌ای که از لانچر جدید گوگل لو رفته، فرآیند نصب آن را تحت برند جدید پیکسل نشان می‌دهد و اکنون پیکسل لانچر خوانده می‌شود اما گویا تنها تغییر این لانچر همین تغییر نام است و تغییرات چندانی دیده نمی‌شود، هنوز هم پوشه‌هایی که بر روی Home ایجاد می‌کنید گِرد هستند، هنوز هم به جای نوار جستجوی کامل گوگل آیکون آن دیده می‌شود و هنوز هم برای مشاهده لیست برنامه‌ها دکمه خاصی وجود ندارد و باید انگشت خود را از پایین به بالای صفحه بکشید. اما تغییر مثبتی که در پیکسل لانچر دیده می‌شود، تغییرات آیکون تقویم گوگل است و حالا این آیکون می‌تواند تاریخ روز را به شکل درست نمایش دهد. این تغییری مثبت است و مدت طولانی است که منتظر آن بوده‌ایم.

google-pixel-launcher

پیکسل لانچر یک رابط کاربری ساده و کاربردی است و به اندازه کافی سریع عمل می‌کند و همه چیز آن به وضوح پیداست. شاید این لانچر کمی خسته کننده به نظر برسد اما مطمئناً طرفداران گوشی‌های نکسوس عاشق آن خواهند شد. به نظر می‌رسد که نسخه نهایی پیکسل لانچر به هنگام معرفی دو گوشی جدید سری پیکسل، عرضه شود. هنوز مشخص نیست که آیا این لانچر برای گوشی‌های دیگر نیز در دسترس قرار می‌گیرد یا خیر حتی پشتیبانی نکسوس‌های فعلی از این لانچر نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

نظر شما در مورد این لانچر چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.