ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

هفته بعد منتظر دو بسته به‌روزرسانی جدید برای No Man’s Sky باشید

+

استودیو هلو گیمز، سازنده بازی No Man’s Sky، بعد از یک هفته گذر از انتشار این بازی برای پلتفرم دسکتاپ، دو روز پیش بلاخره آپدیت ویژه‌ای را برای رفع و رجوع مشکلات بازی ارایه کرد، چندی از ایرادات اما باقی هستند که استودیو وعده دو آپدیت برای رفع آنها را در هفته آینده داده است.

در بسته به‌روزرسانی قبلی، مشکل نرخ فریم این بازی برای پلتفرم دسکتاپ به طور کامل رفع شد و بلاخره گیمرها توانستند این بازی را در لپتاپ و سیستم دسکتاپ خود تجربه کنند، اما هنوز ایراداتی باقی هستند که شامل تکسچر های بی‌کیفیت عناصر و همچنین تفکیک پذیری نامناسب عناصر مختلف از فواصل دور و چندی دیگر می‌شوند. هلو گیمز و در راس آن، شان موری دو روز پیش هنگام انتشار آپدیت رفع باگ و بهبود، گفت که تیم سازنده همه تمرکز خود را به روی پشتیبانی از بازی و رفع ایرادات آن معطوف کرده‌اند، و امرور می‌بینیم که خبر از دو بسته به‌روزرسانی دیگر رسیده است، گفتنی است به نقل از سازنده، این بسته‌های به‌روزرسانی جدید حدود ۷۰ درصد از مشکلاتی که کاربران برای نسخه دسکتاپ این بازی گزارش داده‌اند را رفع خواهد کرد.

لیست بهبودها و ایرادات رفع شده این دو DLC، خیلی طویل و طولانی است. اما در ادامه به برخی از مهم‌ترین ایرادات رفع شده بازی خواهیم پرداخت. بعد از دریافت به‌روزرسانی‌های مذکور دیگر مشکل کرش کردن بازی در هنگام اسکن عناصر یک سیاره یا در هنگام اسکن کردن در داخل سفینه را نخواهید داشت. همچنین ممکن بود در هنگام بازی به نوعی در داخل سیاره گیر کنید. یا حتی اگر اکنون، از مکانی که بازی را ذخیره کرده‌اید، در بازی گیر کرده‌ و نمی‌توانید کاراکتر را حرکت دهید، بعد از دریافت این دو آپدیت، این مشکل به صورت خودکار رفع خواهد شد.

با همه این‌ها، بسته به‌روزرسانی سوم هم بر روی فایل‌های ذخیره شده تمرکز دارد. اگر شما یک فایل ذخیره از بازی داشته باشید، که به هر دلیلی کار نمی‌کند، بسته سوم به‌روزرسانی فایل ذخیره را بررسی خواهد کرد و همه دست آوردها و امتیازات شما را به شما باز خواهد گرداند، ولی بازی از مکانی که ذخیره شده است، شروع نخواهد شد، و به جای آن از یک ایستگاه فضایی به ادامه بازی خواهید پرداخت. در ضمن اگر شما دست آوردهای زیادی در بازی داشته باشید و عناصر بسیاری را کشف کرده و در کتابخانه خود ذخیره کرده باشید، ممکن است در حال حاضر با کرش‌های بی‌گاه رو‌به‌رو شوید، که این مشکل هم توسط بسته سوم به‌روزرسانی رفع و رجوع خواهد شد.

بازی‌کنانی که به مقدار زیادی، waypoints داشته باشند، پس از دریافت این آپدیت‌ها دیگر شاهد کرش کردن بازی نخواهند بود. این در حالی است که هلو گیمز اعلام کرده یک سیستم و مکانیزم waypoints جدید برای بازی ساخته است که فعلا آماده نیست و در آینده عرضه خواهد شد. استودیو در مورد این بسته‌های به‌روزرسانی این‌گونه اظهار نظر می‌کند که:

هفته آینده، آپدیت‌هایی برای بازی مورد انتظار است. این آپدیت‌ها دوشنبه هفته آینده به صورت بسته تست برای علاقه‌مندان منتشر خواهد شد تا ایرادات آن برطرف شوند، سپس کار به روی آنها تا آخر هفته ادامه خواهد یافت و در یکی از روزهای هفته آینده این بسته‌های به‌روزرسانی بزرگ، به صورت عمومی منتشر خواهد شد. بعد از این که همه درخواست‌های گیمرها را تامین کنیم، به سراغ ایجاد و افزودن ویژگی‌های جدید به بازی خواهیم رفت.

از تجربه خود از این بازی پرمخاطب و پرطرفدار بگویید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.