ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

با مد LowFlight در No Man’s Sky نزدیک به سطح زمین پرواز کنید و با سفینه داخل غارها و زیر آب بروید

+

بازی No Man’s Sky از وقتی برای دسکتاپ منتشر شده است، گیمرهای حرفه‌ای، دل و روده آن را بیرون کشیده‌اند، از ترینرهایی که برای این بازی ساخته شده، بگیرید تا جدیدترین مدی که می‌خواهیم برایتان تشریح کنیم، همگی به واسطه نسخه دسکتاپ این بازی محقق شده‌اند.

حتما در هنگام بازی No Man’s Sky با خود فکر کرده‌اید که اگر مجبور نبودید برای اسکن و بررسی و پیدا کردن منابع در داخل آب و جنگل‌های پردرخت و غارها، از سفینه پیاده شده و با سرعتی بسیار کم‌تر به این امور بپردازید، بازی بسیار جالب‌تر و لذت بخش‌تر می‌شد، خب چرا که نه؟ مد The LowFlight mod که توسط Hytek ساخته شده، آمده که این محدودیت‌ها را از سر راه اشتیاق و حس لذت و رضایت گیمرها بردارد، که خیلی هم خوب این کار را انجام می‌دهد. فقط مشکلاتی در حال حاضر وجود دارند که ممکن است گریبان گیربان گیرتان شوند، برای مثال در برخی از سیستم‌ها، این مد ممکن است باعث کرش بازی شود، یا موجب گیر کردن آن شود.

با این مد کنترل سفینه در ارتفاعات کم، خیلی راحت‌تر می شود، برای مثال بعد از نصب این مد خواهید دید که چقدر راحت می‌توانید از بین صخره‌ها و درختان عبور کرده و بین آنها مانور دهید. شما خیلی راحت می‌توانید توسط این مد، سفینه خود را به داخل جنگل‌ها برده و بین درختان حرکت کرده و منابع را خیلی راحت‌تر پیدا و جمع‌آوری کنید. شاید باور نکنید، اما این مد حتی به شما اجازه می‌دهد در زیر آب نیز با سفینه خود حرکت کنید اما ممکن است دیدن چنین صحنه‌ای خیلی برایتان جالب نباشد. در کل این مد محدودیت‌های بسیاری را از سر راهتان بر می‌دارد، تا جایی که شاید خیلی کم پیش آید که از سفینه خود پیاده شوید.

یکی دیگر از عواملی که این مد را بسیار به درد بخور و پرکاربرد می‌کند، این است که به شما اجازه می‌دهد، هر جایی که دوست داشته باشید، خیلی راحت فرود آیید. همین امر نیز برای پیدا کردن منابع و جمع‌آوری آنها بسیار مفید است. برای مثال برخی نقاط هستند که هرچقدر هم نزدیک به آن فرود آیید، باید حداقل ۴ دقیقه پیاده روی کنید تا به آن برسید، اما با مد Hytek دیگر چنین محدودیتی نخواهید داشت، یکی دیگر از مزایای فوق‌العاده این مد، قابلیت اسکن از ارتفاع، در هنگام پرواز است، برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد، این مد خیلی راحت، سخت‌ترین و گم‌ترین عناصر را نیز برایتان راحت پیدا می‌کند، هرچند که رندرینگ آنها کمی به طول می‌انجامد.

هشداری در مورد مد Hytek

درست است که توسط این مد می‌توانید محدودیت‌های مذکور را از سر راه بردارید و خیلی راحت‌تر بازی را به پیش ببرید، اما به یاد داشته باشید که پرواز در ارتفاعات پایین، به معنی احتمال برخورد با صخره‌ها و درختان و حتی سطح زمین است، و همه اینها به سفینه آسیب می‌رسانند. برای مثال نویسنده وبسایت PC Gamer عنوان کرده که در ۵ دقیقه بازی با این مد، ۳ دفعه سفینه خود را نابود کرده است. بگذریم که این مسئله ارتباط مستقیمی با مهارت شما در کنترل سفینه خواهد داشت، اما به یاد داشته باشید که این مد می‌تواند تا حدودی به تجربه شما از بازی آسیب رسانده و موجب ناخوش‌آیند جلوه کردن این بازی شود، با همه این اوصاف انتخاب با خود شماست، برای دریافت مد The LowFlight mod از Hytek می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.