ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

گوشی نوکیا در مقابل گلوله مقاومت کرد و جان صاحبش را نجات داد!

+

کیفیت و مقاومت گوشی‌های نوکیا از دیرباز زبان‌زد خاص و عام بوده است و بسیاری از ما با گوشی 1100 این شرکت گردو شکسته‌ایم، از آن به عنوان چکش استفاده کرده‌ایم و کارهای بسیاری را انجام داده‌ایم، اما آیا مقاومت این گوشی‌ها به اندازه‌ای هست که بتوانند نقش یک جلیقه ضد گلوله را بازی کنند؟ یکی از مقاوم‌ترین گوشی‌های نوکیا، 3310 بود که همانند یک تانک ساخته شده بود و در تمامی آزمایشات سربلند به بیرون آمد و در مقابل گلوله نیز ایستادگی کرد. این روزها دیگر خبری از تولید گوشی‌های نوکیا نیست اما این به معنای عدم قدرت‌نمایی آن‌ها نیست! بلکه آن‌ها همچنان در بازار حضور دارند و مقاومت خود را به رخ سایرین می‌کشند.

به تازگی یک گوشی نوکیا 301 با مقاومت در برابر گلوله، جان صاحبش را نجات داده است و گلوله در بدنه این گوشی به دام افتاده است! شاید این موضوع کمی عجیب به نظر برسد اما واقعی است. این فرد که گفته می‌شود در افغانستان زندگی می‌کند، به تازگی تصاویری را از گوشی خود منتشر کرده و گفته که این گوشی هفته گذشته جان وی را نجات داده است. این روزها شاهد انفجارهای پی‌درپی گوشی‌های پرچم‌دار و گران قیمت هستیم که مقاومت چندان بالایی نیز ندارند اما جالب است بدانید که جایی در این جهان یک گوشی ارزان قیمت مانند نوکیا 301 می‌تواند جان صاحبش را به این شکل نجات دهد و مانع از برخورد گلوله با بدن صاحبش شود.

در ادامه می‌توانید تصویر این گوشی را مشاهده کنید و گلوله را نیز می‌توان دید:

nokia_bullet-large_transieyssjljjhkdsvxqkaspu3wfuinrwep1mbutfibzv-8

نظر شما در مورد این گوشی چیست؟ آیا شما نیز از کاربران نوکیا بوده‌اید؟ کیفیت محصولات این شرکت فنلاندی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.