ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

درآمد بازی پوکمون گو بعد از یک ماه عرضه به ۲۰۰ میلیون دلار رسید!

+

بازی پوکمون گو در ماه گذشته به‌صورت رسمی عرضه شد و همان ابتدا به دلیل ایده بسیار جالبی که داشت توانست توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند، در همین راستا به‌ تازگی موسسه تحلیلی آماری Sensor Tower میزان درآمد این بازی را پس از گذشت یک ماه مشخص کرده است.

تنها پس از یک ماه عرضه این بازی درآمدی که توسعه‌دهندگان آن به جیب زده‌اند بالغ‌ بر ۲۰۰ میلیون دلار است که در نوع خود بی‌سابقه است، این مبلغ تقریباً دو برابر درآمدی است که بازی کلش رویال پس از ۳۰ روز از تاریخ عرضه‌اش کسب کرده و همچنین دو برابر مقدار درامد بازی Candy Crush Soda Saga در ماه اول انتشارش است.

پوکمون درامد

درآمد این بازی از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای آن است، پرداخت برای خرید توپ‌های Poke است که برای شکار پوکمون ها استفاده می‌شود و همچنین گزینه‌هایی برای خرید گیمرها در نظر گرفته شده است که باعث جذب پوکمون‌ها می‌شوند.

pokemon-go-shop-free-GAMING-xlarge_trans++IQ4_GUnzo5O300c7kR5tgA4QOXFnaIeZohgsT8xKfto

این کسب درآمد در حالی است که در ۱۵ روز ابتدایی عرضه پوکمون گو، این بازی تنها در کشورهای محدودی عرضه شده بود و همان‌طور که می‌دانید در هفته گذشته نیز ۱۵ کشور آسیایی به لیست بازیکنان این بازی اضافه شدند، شایان ذکر است که کشورهایی همچون کره، چین و هند هنوز به لیست اضافه نشده‌اند و این سه کشور به‌تنهایی پتانسیل زیادی برای افزایش تعداد گیمرها و درآمد برای توسعه‌دهنده این بازی دارا هستند.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.