ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

انتشار بازی Outlast 2 تا سه‌ماهه اول 2017 عقب افتاد؛ سازنده قول قبض روح شدن گیمرها را داده است!

+

خبر بدی برای دوستداران و علاقه‌مندان بازی‌های ژانر وحشت، سبک بی‌سلاح و بی‌پناه داریم، اینکه ستاره این سبک یعنی بازی Outlast 2 تا سه‌ماهه اول سال 2017 تاخیر خورده است و دلیل آن هم مطمئن شدن سازنده از بی‌نقص بودن بازی است.

سازنده بازی اوتلست، Red Barrels نام دارد و در صفحه مخصوص بازی اوتلست 2 در فیسبوک خبر این تاخیر انتشار را اطلاع‌ رسانی کرده است و عنوان کرده که نمی‌خواهد بازی را تا زمانی که به صورت تخصصی آزمایش نشده، منتشر کند. گرچه تعویق انتشار بازی ناراحت کننده است، اما به هر حال هیچ چیز به اندازه یک بازی بی‌نقص و بدون باگ، نمی‌تواند یک گیمر را خوشنود کند. امیدواریم واقعا چنین شود و روز انتشار شاهد هیچ عیب و نقصی در بازی نباشیم.

از اظهارات استودیو توسعه دهند: “تصمیم سختی برای ما بود” بعد از این‌که گزینه‌های پیش روی خود را سبک و سنگین کردیم، در نهایت تصمیم گرفتیم انتشار بازی را تا سه ماهه اول 2017 به تعویق بیاندازیم. “برای ما مهم است، شما بدانید که به فیدبک‌هایتان گوش می‌دهیم. ما هیجانی که شما دارید را می‌بینیم و می‌دانیم که به کار و حرکات ما توجه دارید. رسالت ما به عنوان یک استودیو مستقل، این است که بهترین‌ها را ارایه دهیم، بیش‌ترین وحشت را بسازیم و برترین تجربه ممکن را بگنجانیم. به همین دلیل است که کمی تاخیر به خرج داده‌ایم تا مطمئن شویم که ماحصل کارمان هیچ عیب و نقصی نداشته باشد و بهترین تجربه شایسته و مناسب شما را به همراه داشته باشد.”

سازنده گفته “تجربه‌ای شایسته گیمرها”، اما گویا موضوع فراتر از اینهاست، چراکه در جمله‌ای دیگر گفته شده “ما قول می‌دهیم اوتلست 2 طوری شما را بترساند که قبض روح شوید”

با اینکه نسخه دوم یک ادامه و اپیزود مستقیم برای نسخه اول نیست، اما همان‌طور که سازنده مدت‌ها قبل گفته بود، به خاطر موفقیت ارزشمند نسخه اول، تجربه ترس و محیط گیم‌پلی نسخه دوم هم مثل نسخه اول خواهد بود به علاوه برخی آیتم‌های جدید که در راستای بهتر شدن تجربه گیمر پدید آمده‌اند. در نسخه دوم هم به سان قسمت اول یک خبرنگار را داریم که با یک دوربین مجهز به دید در شب باید در تاریکی‌های بیابان اریزونا به دل شب زده و ترس و وحشت خالص و بی پایان را به جان بخرد تا زنده از مهلکه جان به در برد. فقط ای‌کاش یک دوربین کم‌مصرف با خود می‌آورد تا باتری‌ها زود تمام نشوند! از این رو مطمئنیم که باتری‌ها و چیزهایی که باید کشف کنیم مثل مدارک و اسناد و کلیدها، همگی در گوشه‌های بسیار تاریک پنهان شده‌اند درحالی که یک موجود چموش هم همان نزدیکیهاست، اما خب قرار نیست با این بازی خاطرات خوب و خوشی برای دفترچه خاطرات خود بسازیم، بلکه فقط برای تجربه یک وحشت خالص قرار است با هدستی به گوش در اتاقی تاریک پشت نمایشگر به پای این بازی بنشینیم!

برای کسانی که نسخه اول را بازی کرده‌اند و از جو سنگین وحشت در این بازی باخبرند، شاید خبر به تعوق افتادن انتشار نسخه دوم، بیشتر موجب خوشحالی‌شان باشد، اما کسانی که به واسطه اخبار و شنیده‌ها و بدون تجربه قسمت اول مجذوب این بازی شده‌اند، قطعا ناراحتند که باید تا اوایل سال آینده میلادی منتظر بنشینند. البته با چیزهایی که در نسخه اول دیدیم، دور از انتظار هم نبود که توسعه دهنده برای تشدید تجربه وحشت قسمت اول در قسمت دوم، اینقدر زمان به خرج دهد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.