ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

ویندوز ۱۰ هم‌اکنون بر روی بیش از ۳۵۰ میلیون دستگاه فعال است

+

از زمانی که مایکروسافت نسخه رسمی ویندوز ۱۰ را عرضه کرد، این سیستم عامل مورد توجه کاربران سراسر جهان قرار گرفت و تا به امروز به رشد خود در دنیای سیستم عامل‌های دسکتاپ ادامه می‌دهد. حال یوسف مهدی از مایکروسافت اعلام کرده که ویندوز ۱۰ هم‌اکنون بر روی بیش از ۳۵۰ میلیون دستگاه فعال است و این یک موفقیت بزرگ برای تیم ویندوز و مایکروسافت به حساب می‌آید.

‌ویندوز ۱۰ نسبت به نسخه‌های پیشین سیستم عامل ویندوز با تغییراتی بسیاری همراه است و ویژگی‌های جدید و کاربردی زیادی را با خود به همراه دارد، همچنین نسخه‌های مختلف ویندوز ۱۰ بر روی تمام دستگاه‌های ویندوزی اجرا می‌شوند و این موارد در کنار مزیت‌های بسیار دیگری که ویندوز ۱۰ با خود دارد سبب شده‌اند که این سیستم عامل به محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران دست یابد. مراکز آموزشی، ادارات و شرکت‌های مختلفی تا کنون دستگاه‌های خود را به ویندوز ۱۰ به‌روزرسانی کرده‌اند و علت آن را ویژگی‌های خاص این سیستم عامل برای ارگان‌ها و ادارات سازمانی اعلام کرده‌اند.

ویندوز ۱۰ به عنوان یک سرویس که از سوی مایکروسافت عرضه شده است، تا کنون به‌روزرسانی‌های زیادی را دریافت کرده است که هر کدام با بهبود‌ها و ویژگی‌هایی همراه بوده‌اند و این روند از سوی مایکروسافت ادامه خواهد یافت. میزان رضایت کاربران از ویندوز ۱۰ بیش از هر نسخه دیگری از سیستم عامل ویندوز بوده است و مایکروسافت اعلام کرده که تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا کابران از مزایای ویندوز ۱۰ لذت ببرند. جدای از تمام ویژگی‌های ویندوز ۱۰ این نکته را نیز نباید از یاد برد که از زمان انتشار نسخه رسمی ویندوز ۱۰ مایکروسافت با استفاده از سیاست‌های مختلفی سعی کرده است که تمام کاربران ویندوزی سیستم عامل‌های خود را به ویندوز ۱۰ به‌روزرسانی کنند و این مورد نیز سهم به سزایی در روند رشد این سیستم عامل داشته است.

یوسف مهدی همچنین اعلام کرده است که به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ در تاریخ ۲ آگوست (۱۲ مرداد) به عنوان یک به‌روزرسانی بزرگ برای ویندوز ۱۰ در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع:

واکنش شما:
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.