ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

امکان رونمایی از مک بوک های جدید در 6 آبان

+

هرساله اپل در رویداد خاص از مک بوک های جدید خود رونمایی می‌کند حال تاریخ جدیدترین رویداد اپل مشخص شده است. با ویاتک همراه باشید.

اپل دعوت‌نامه‌های رویداد جدید خود را صادر کرده است. در تاریخ 26 اکتبر (6 آبان) رویداد اپل در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفورنیا برگزار می‌شود و احتمالاً قرار است از سری جدید مک بوک های خود رونمایی کند.

دلیل اینکه می‌گوییم احتمالاً به خاطر این است که طبیعت ارسال دعوت نامه دادن سرنخی از محصول جدید است و ما با جمله‌ی hello again روبه‌رو می‌شویم. این جمله برمی‌گردد به رونمایی اولین مکینتاش در تاریخ 24 ژانویه 1984 که خودش را با کلمه‌ی hello معرفی کرد البته با حروف کوچک.

از سال 2012 تجدیدنظر جدیدی در مک بوک پروها دیده نشده است. همچنین تجدیدنظری در مک بوک ایر از حدود همان زمان دیده نشده است. برای دسکتاپ ها حدود 2 سال از معرفی‌ای مک 5k می‌گذرد. حال ما منتظر رونمایی از لپ‌تاپ ها و دسکتاپ های آلومینیومی از سازنده‌ی آیفون‌ها هستیم.

می‌توانیم انتظار دیدن چه چیزی داشته باشیم؟

طبق شایعاتی که از مک بوک ایر شنیده‌ایم قرار است USB-C مجهز شود و همین‌طور rapid clip که قبلاً برای مک بوک پرو استفاده شده بود.

macbook-oled2

از مک بوک پرو انتظار می‌رود از کلیدهای تابعی LED به‌جای کلیدهای سخت که گفته شده است برای راحت‌تر انجام دادن وظیفه‌ها استفاده می‌شود. برای مثال یک کلید اختصاصی که می‌تواند تابع copy+paste هنگامی‌که دارید با صفحه‌ها کار می‌کند یا کلیدی برای باز کردن بوک مارک‌های خود در سافاری.

همچنین استفاده از USB-C نسخه Thunderbolt و پشتیبانی از اپل پنسیل که مک بوک پرو خیلی شبیه یوگا بوک جدید بشود.

برای آی مک جدید ما شایعات زیادی نشنیده‌ایم ولی این نمی‌تواند ما را از دیدن رؤیا درباره‌ی آی مک جدید منصرف کند.

نظر شما درباره‌ی این رویداد چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.