ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

پوکمن گو رکورد بیشترین دانلود را در استور اپل در عرض یک هفته شکاند

+

پوکمن گو بعد از انتشارش رکوردها را یکی پس از دیگری درنوردیده است، تصورش کنید در همین مدت کوتاه و با اینکه فقط در سه کشور استرالیا، نیوزلند و آمریکا عرضه شده است از اپلیکیشن های اجتماعی محبوبی همچون Tinder محبوب‌تر شده است. در حال حاضر پوکمن گو تبدیل به شغل دوم خیلی از کاربران در این سه کشور شده است و اخبار این بازی در تمام رسانه‌ها در جریان است.

در پاراگراف بالا به هیچ وجه اغراق نکرده‌ایم زیرا آمار هم این موضوع را تأیید می‌کند. تنها بعد از یک هفته از ورود این بازی به استور اپل، رکورد بیشترین تعداد دانلود را در شکانده و هم اکنون محبوب‌ترین اپلیکیشن در استور اپل است. با عرضه این بازی برای دیگر کشورها و در نهایت جهانی شدن آن قطعاً شاهد رکوردهای عجیب‌تری از این بازی نوظهور خواهیم بود.

برای کسانی که نمی‌دانند، این بازی با کمک GPS و دوربین گوشی شما، محیط اطراف شما را تبدیل به یک محیط بازی می‌کند. موجوداتی با نام پوکمن را باید بگردید و در خیابان های اطراف خانه پیدا کنید. با جلو رفتن مراحل و برای پیشرفت بیشتر احتمالاً مجبور می‌شوید عرض و طول شهرتان را با پای پیاده طی کنید و در طی مسیر پوکمن های بیشتری پیدا کنید.

با توجه به اینکه با روش‌هایی کاربران ایرانی نیز هم اکنون می‌توانند به انجام این بازی بپردازند اما خوشبختانه یا متاسفانه، تب این بازی هنوز بین کاربران ایرانی راه نیفتاده است اما به زودی احتمالاً شاهد پیاده روی انسان‌هایی که چشمشان خیره به صفحه موبایل است در یک مسیر زیگزاگی حرکت می‌کنند، باشیم. با توجه به اجتماعی بودن کاربران ایرانی و استقبال از اپلیکیشن های اجتماعی احتمالاً با عرضه این بازی برای آسیا خیلی زود این بازی پایش را به تمام گفت و گو های کاربران در جمع‌ها خواهد کرد. به زودی یک بررسی کامل از این بازی در ویاتک منتشر خواهد شد.

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0

دیدگاه ها

0 دیدگاه

اشتراک دیدگاه
avatar

wpDiscuz

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.