ویاتک | اخبار حوزه دانش، فناوری و تکنولوژی به همراه مطالب علمی جذاب

بازی پوکمون گو احتمالاً به دستگاه‌های پوشیدنی اندرویدی خواهد آمد

+

در جریان رویداد ماه سپتامبر اپل، جان هانکه، مدیرعامل شرکت Niantic، اعلام کرد که بازی پوکمون گو برای دارندگان اپل واچ در دسترس قرار خواهد گرفت. حال سؤال این است که “آیا این قابلیت، یک قابلیت انحصاری برای اپل است؟”

در حال حاضر بازی پوکمون گو آن‌قدر معروف است که تنها در صورت این‌که در چند ماه اخیر درون غار زندگی کرده باشید، آن را نمی‌شناسید! این بازی تمام رکوردها را از زمانی که معرفی شد شکست. در یک چشم به هم زدن به 50 میلیون نصب در گوگل پلی رسید و اخیراً به سریع‌ترین بازی موبایل در دستیابی به درآمد 500 میلیون دلاری ملقب شده است.

از میان تمام گجت‌های پرزرق‌وبرقی که اپل هفته پیش به نمایش درآورد، احتمالاً اعلام این موضوع که بازی پوکمون گو به اپل واچ خواهد آمد، بیشترین واکنش را در میان بینندگان به وجود آورده است. نمی‌توان منکر شد که دنیا هنوز عاشق پوکمون گو است و جمعیت قابل‌توجهی از دنیا اپل واچ ندارند. پس به‌سادگی نمی‌توان قبول کرد که این بازی تنها به یک پلتفرم پوشیدنی محدود شود. در همین خصوص هانکه می‌گوید:

تمام مأموریت ما به‌عنوان یک شرکت این است که مفهوم بازی‌ کردن در محیط باز را به بازی‌های دنیای واقعی گسترش دهیم. معتقدیم که اپل واچ یک وسیله بسیار مناسب برای این کار است. به‌محض این‌که دیگر دستگاه‌ها وارد بازار شوند؛ دستگاه‌های پوشیدنی اندرویدی یا دستگاه‌هایی که برای بازی و تحرک جالب و پویا هستند؛ ما به پشتیبانی از آن‌ها نیز خواهیم پرداخت.

وقتی از هانکه پرسیده شد که آیا پوشیدنی های اندرویدی بازی پوکمون گو را خواهند دید، او پاسخ داد که “بسیار محتمل است”.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که بازی پوکمون از تب‌وتاب اولیه افتاده است اما هانکه اطمینان داد که این بازی در حالت کنونی صرفاً بخش کوچکی از راه است و طی سال‌های آتی تغییرات قابل‌ملاحظه‌ای خواهد یافت. ازجمله تغییرات مبارزه خواهد بود. هانکه می‌گوید که احتمالاً کاربران در آینده قادر به مبارزه با یکدیگر خواهند بود. با تخصص و تجربه‌ای که دیگر بازی شرکت Niantic، یعنی بازی Ingress، در اختیار این شرکت قرار داد، می‌توان قبول کرد که به‌روزرسانی‌های این بازی به‌صورت استراتژیک برنامه‌ریزی شده‌اند تا کاربران خود را حفظ کند.

نظر شما در مورد آمدن بازی پوکمون گو به پوشیدنی‌های اندرویدی چیست؟

منبع:

واکنش شما:
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
0
avatar

© تمامی حقوق برای وبسایت ویاتک محفوظ است. نقل مطالب سايت تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز است.